Gizlilik Politikası (Privacy Policy)

Sitemizde yer alan tüm içerikler özgün olup, editörlerimize aittir. Gizlilik Politikamız gereği sitede yer alan her türlü içerik yorumguncel.com’da hakları saklıdır.

Sitemize giriş yapan okuyucularımı isterlerse içeriklerimize yorum yapabilirler, bize mail yolu ile ulaşabilirler veya abone olarak sitemize kaydolabilirler. Sitemizde yapılan yorumlarda hakaret ve küfür olması durumunda yorumlar kaldırılır. Eğer 3. kişilere bir hakaret durumu var ise, bu yorumlardan yorumguncel.com meshul değildir, yorum yapanı bağlar.

yorumguncel.com, bulunduğu ülkede tüm görüşlere saygılı bir sosyal bilgi ve güncel yorum platformudur. Hukuki olarak hiçbir suç ve ceza teşkil edecek içerik barındırmama prensibine sahiptir. Halka açık olan sitemizde telefon numaramız ve e-posta adreslerimizi mevcut olup her türlü sitemize ulaşım sağlayabilecek seviyede şeffaftır.

Sitemiz doğrudan ya da dolaylı yollarla ticari bir amaç ihtiva etmez ve tamamen ücretsiz ulaşılabilen güvenli bir platformdur.

Okuyucularımız site ile ilgili görüş, düşünce ve önerileriniz yorumguncelim@gmail.com adresine doğrudan göndererek bize ulaşabilirler.

canlı tv izle