10 Bin Adım 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain

10 Bin Adım 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? 5.bölüm ne zaman, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, kaç bölüm gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

12.01.2021
10 Bin Adım 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain

10 Bin Adım 5.bölüm ne zaman yayınlanacak? 4.bölüm ne zaman, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, kaç bölüm gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

10 Bin Adım 5.bölüm hakkında

31 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayan Türkiye’nin yeni dijital platformlardan biri olan Gain Medya yayınlanmaya başlayan dizidir. Dizinin yönetmenliğini Duygu Güzelmeriç üstlenirken, senaryosunu Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar kaleme aldı. İkili aynı zamanda dizinin başrollerinde de yer alan isimler. Dizinin IMDb puanı ise 8,3. Toplamda 10’ar dakikalık bölümlerden oluşacak olan dizi 31 Aralık 2020 tarihinde yayın hayatına başlayacak. İzleyiciler için yeni dizi izleme deneyimi sunacak olan dizide sağlıklı bir yaşam için günde 10 000 adım önerisi üzerine birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgilinin hikayesini anlatacak.

10 Bin Adım konusu

Dizinin konusu, İki eski sevgili Ezgi ve Memet, sağlık örgütlerinin uzun ve sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım atma önerisine uymaya ve birlikte yürümeye karar verirler. Her seferinde yürüyüş kararı sınanan, bütün küçük hesapları patlayan, hiçbir kestirme yolu kısa olmayan, birbirine katlanamayan iki insan yine de her gün adımsayarı çalıştırıp yürümeye başlar.

10 Bin Adım oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar’ın özgün fikirlerinden yola çıkarak yazdı ve aynı zamanda başrollerini üstlendiler.

Engin Günaydın
Devin Özgür Çınar

10 Bin Adım 5.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizi Çarşamba günleri Gain Medya’da yayınlanıyor. Dizinin 5.bölümü 13 Ocak 2021‘de yayınlanacak.

Dizi fragmanı

https://youtu.be/rj-dmQcDhzM
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle