41 Kere Maşallah Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

41 Kere Maşallah Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

13.06.2022
41 Kere Maşallah Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

41 Kere Maşallah filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, imdb, 2022, fragman, yönetmeni, başrolü, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Hep Yek‘ ve ‘Malazgirt 1071‘ filmlerinin yapımcısı 2506’nın yapımcılığını üstlendiği yerli komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini ‘Fazla Şaapma‘, ‘Şeflerin Şefi‘ ve ‘Aşk Yolunda‘ filmlerinin başarılı yönetmeni Ahmet Kapucu üstleniyor. Senaryosu Erkan Nurhan tarafından kaleme alınan filmde aşık olduğu kıza kavuşmak için kendisine yapılan büyüden kurtulmaya çalışan Naci’nin hikayesi anlatılıyor. Başrolünü Ulaş İnan Torun’un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ekin Türkmen, Asuman Dabak ve Kemal Uçar gibi isimlerde yer alıyor. Toplam 1 saat 41 dakikadan oluşan sosyal medya fenomenlerinin de yer aldığı ‘41 Kere Maşallah‘ filmi 17 Haziran’da vizyona girecek.

41 Kere Maşallah Filmi Konusu

Film, hayatının aşkı Pelin’e kavuşabilmesi için kendisine yapılan büyüyü bozmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Naci, bir yandan aile baskısı ile boğuşan bir yandan da aşık olduğu Pelin’e açılmak için çabalayan bir adamdır. Sevdiği kıza bir türlü açılamayan Naci, lise yıllarındayken kalbini kırdığı bir kızın kendisine büyü yaptığını öğrenir. Annesinin büyüyü bozmak için gittiği kadın Naci’nin doğum gününden önce 40 kadını kendisine aşık etmesi gerektiğini söyler. Doğum gününe 3 ay kalan kahramanımız bu işin kolay olmayacağını kısa sürede anlar. Bu süreçte sevdiği kadına vakit ayıramaması yeni sorunların doğmasına neden olacaktır. Üzerindeki büyüyü bozmaya çalışan Naci, 40 tane kızı doğum gününe kadar kendisine aşık etmeyi başarabilecek midir?

41 Kere Maşallah Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda ‘Hep Yek’ ve ‘Bayram Şekeri’ filmlerinde rol alan başrol oyuncusu Ulaş İnan Torun’un yanı sıra Ekin Türkmen, Kemal Uçar, Asuman Dabak ve Tuncay Beyazıt gibi başarılı isimlerde filmde yer alıyor. Ayrıca sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, Mehmet Çelik, Bülent Mert, Aslı Bankoğlu, Deniz Oral, Damla Canbaz, İlkin Tüfekçi, İlayda Ayan, Aylin Ençok, Selin Ençok, Taner Durmaz ve Suat Özkan gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ulaş İnan Torun – Naci

Ekin Türkmen – Pelin

Eslem Akar

Kemal Uçar

Asuman Dabak – Anne

Tuncay Beyazıt

Eylül Öztürk

Mehmet Çelik

Bülent Mert

Aslı Bankoğlu

Deniz Oral

Film Fragmanı

41 Kere Maşallah Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Komedi türünde yer alan film 17 Haziran 2022’de vizyona girecek.

41 Kere Maşallah Film Yorumları

Acı ama gerçek hikayelerden bence hala var böyle şeyler. Ben de izleyeyim bunu.

she is the man

Bu nasıl fragman ya bütün filmi izlemiş oldum

Selmanur Tamimler

Sünnet Çocuğu Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.