9-1-1 Lone Star Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

9-1-1 Lone Star dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, 3.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

06.04.2021
9-1-1 Lone Star Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

9-1-1 Lone Star dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, 3.sezon ne zaman, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Ocak 2020‘de başlayan ABD televizyon kanalı FOX tarafından yayınlanan aksiyon,dram ve gerilim dizisidir. Yine FOX dizisi olan 9-1-1 adlı dizinin spinn-off dizisi olan yapım, ilk sezonun ardından 2021 Ocak ayında 2.sezonu ile yayınlandı. Dizi Nisan 2021’de 2.sezon finalini gerçekleştirecek. Brad Falchuk, Tim Minear, Ryan Murphy gibi isimler tarafından yaratılan dizinin bölüm süreleri ortalama 43 dakikadan oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Rob Lowe, Liv Tyler, Ronen Rubinstein, Sierra McClain ve Sierra McClain gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 7 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 6,7‘lik puana sahip oldu.

9-1-1 Lone Star konusu

Dizinin konusu, New York’ta itfaiye şefi olan Owen Stand, Teksas’ta yeni bir ekip kurması için görevlendirilir. Oğlu ile birlikte Teksas’a yerleşen Owen, bir yandan hayat kurtarmaya çalışırken diğer yandan kişisel problemleriyle uğraşacaktır. 9-1-1 dizisinin spin-off projesi olan dizi, oğlu ile birlikte Austin’e taşınan bir adamın hayatına odaklanıyor. İtfaiye görevlisi olan Owen Strand, oğlu ile birlikte yıllardır yaşadığı New York’tan ayrılarak Austin’e taşınır. Kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışan Owen, yeni şehrinde bir yandan zor durumdaki insanlara yardım etmeye çalışırken bir yandan da özel hayatındaki sorunları çözmek için çabalar.

9-1-1 Lone Star oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Rob Lowe, Liv Tyler, Ronen Rubinstein, Sierra McClain ve Sierra McClain gibi isimler yer alıyor.

Rob Lowe – Owen Strand,
Liv Tyler – Michelle Blake
Ronen Rubinstein – Tyler Kennedy “TK” Strand,
Sierra McClain – Grace Ryder,
Sierra McClain – Judson “Judd” Ryder,
Natacha Karam – Marjan Marwani,
Brian Michael Smith – Paul Strickland,
Rafael Silva – Carlos Reyes,
Julian Works – Mateo Chavez.
Gina Torres – Tommy Vega

9-1-1 Lone Star 3.sezon olacak mı?

Dizinin 2.sezon 9.bölümü 19 Nisan 2021 tarihinde yayınlanacak. Yayıncı Fox dizi ile ilgili henüz 3.sezon onayı vermiş değil.

9-1-1 Lone Star dizi yorumları

9-1-1 gibi bunu da seviyorum. bahsedilmiş zaten, daha fazla çeşitlilik var, her telden insan var. 9-1-1deki gibi olaylar hızlıca çözülüyor, pandemi etkisi de görülüyor. bir grup insanın hayatını takip ediyorsunuz gibi bir hissiyat veriyor.

  • rtrmkkrrtt / Ekşi Sözlük

liv tyler’ın pandemi nedeniyle ayrıldığı dizi.

  • karinca beli / Ekşi Sözlük

ülkemizin paralel evrendeki hali gibi dizidir. itfaiye ve polis teşkilatının, elemanlarına sunduğu standartlar üstü yaşam kalitesi… her olaya insan temelli yaklaşan, yasalara uyan, uymasa da bunu iyilik için yapan kamu görevlileri…

  • antipatik sempatizan / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.