A Mother’s Guilt Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

A Mother’s Guilt (Hanggang Saan) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Bir Annenin Günahı dizisinin uyarlandığı dizi, hangi ülke dizisi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

09.12.2020
A Mother’s Guilt Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

A Mother’s Guilt (Hanggang Saan) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, Bir Annenin Günahı dizisinin uyarlandığı dizi, hangi ülke dizisi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Filipinler yapımı suç drama dizisidir. Toplam 108 bölümden oluşan yapım, 27 Nisan 2018’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Bölümleri 30-35 dakika arasında değişen dizi, orjinal adı Hanggang Saan adı ile biliniyor. Toplam 2 sezondan oluşan dizi Mel Mendoza ve Del Rosario tarafından yaratıldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Sylvia Sanchez, Arjo Atayde, Yves Flores, Sue Ramirez, Maris Racal, Ariel Rivera ve Teresa Loyzaga gibi isimler yer alıyor.

A Mother’s Guilt: Bir Annenin Günahı dizisinin uyarlandığı dizi

Dizi Türkiye’e Bir Annenin Günahı adıyla uyarlandı. Yapımın Türkiye uyarlamasında Özge Özberk, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Emre Kınay, Musa Uzunlar ve Merve Altınkaya gibi isimler yer alıyor. Dizi Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşuyor.

A Mother’s Guilt konusu

Dizinin konusu, yanlış seçimler ve trajik bir olayın hayatlarını sonsuza dek değiştirdiği çaresiz bir günde zıt yaşamları kesişen iki kadının hayatını konu alıyor. Sonya Alipio, düşük gelirli, bekar bir annedir, iki erkek çocuk, Paco ve Domeng, ailesi için çok çalışan ve zor kazanılan parasının bir kısmını her ay bir finansal eğitime yatırmaktadır. plan oğullarının kolejleri veya üniversiteleri için fonlara sahip olmasını sağlamak için Educare adlı yerleşik bir şirket tarafından satılır.

Sonya, oğlunun kalp ameliyatını ödemek için Educare’deki yatırımlarını nakde çeviremeyince, Educare’nin başkanı Edward Lamoste, ile yüzleşir . Edward, karısının ve çocuğunun hayat sigortasından yararlanabilmesi için onu öldürmesi için yalvarınca çatışma çirkinleşir. Her ikisi de silahla boğuşurken Edward vurulur. Yargı sürecinden korkan ve cahil olan Mang Asyong (Sonya’nın kavgaya tanık olan arkadaşı), silahı atarken onu kaçmaya çağırır. Hastaneye döndüğünde oğlunun ameliyatı başarılıdır. Edward ayrıca hastaneye kaldırılır ve ancak ölür. Hikaye de bundan sonra şekillenecektir.

A Mother’s Guilt oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sylvia Sanchez, Arjo Atayde, Yves Flores, Sue Ramirez, Maris Racal, Ariel Rivera ve Teresa Loyzaga gibi isimler yer alıyor.

Sylvia Sanchez – Sonya Magat-Alipio
Arjo Atayde – Atty. Francisco “Paco” Alipio
Yves Flores – Ar. Dominic “Domeng” Garibay-Alipio
Sue Ramirez – Anna Michelle Lamoste
Ariel Rivera – Jacob Montecillo
Teresa Loyzaga – Jean Saavedra-Lamoste/Montecillo
Maris Racal – Vanessa “Nessa” Gonzales
Nanding Josef – Asyong
Ces Quesada – Letty
Maxine Medina – Atty. Georgette Sandiego
Rommel Padilla – John Joseph “Jojo” Lagrimas
Karl Medina – Dindo
Anna Luna – Rizalina “Lina” Reyes
Maila Gumila – Atty. Lorna Vega
Junjun Quintana – Roman

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle