Acemi Cinayet Masası Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Acemi Cinayet Masası Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Acemi Cinayet Masası Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Acemi Cinayet Masası (In for a Murder) film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

19 Ekim 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Polonya yapımı filmdir. Toplam 1 saat 45 dakikadan oluşan film dram ve gerilim türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Piotr Mularuk üstlenirken, senaryosunu Piotr Mularuk ve Katarzyna Gacek kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Anna Smolowik, Pawel Domagala, Szymon Bobrowski, Piotr Adamczyk, Dorota Segda ve Rafal Królikowski gibi isimler yer alıyor.

Film IMDb‘de 4,3‘lük puana sahip oldu.

Filmin orijinal adı ‘W jak morderstwo‘dur. Uluslararası arenada ‘In for a Murder‘ adı ile yayınlandı.

Acemi Cinayet Masası konusu

Filmin konusu, Evde çocuklarına bakan ve boş zamanlarında suç hikâyeleri okuyan Magda, kasabada yaşanan bir kadın cinayetini araştırırken derin ve tehlikeli sırlara vâkıf olur.

Uzun zaman önce ailesi uğruna kariyerini bırakan Magda, Varşova yakınlarındaki Podkowa Lesna’da yaşıyor. Bir akşam yanlışlıkla parkta öldürülen bir kadının cesedini bulur. Merhumun boynunda W şeklinde bir kolye var – uzun süredir kayıp arkadaşı Weronika’ya ait olanın aynısı. Cinayetin arka planında bir iş adamı ve bir senatör adayının ünlü isimleri var. Resmi soruşturma, Magda’nın bir zamanlar ona aşık olan eski arkadaşı komiser Jacek Sikora tarafından yürütülür. Şimdiye kadarki en büyük mücadelesi bisiklet hırsızları olduğundan, parktaki ceset onun çok ötesindedir. Zorlayıcı bir suç kurgu okuyucusu olan Magda, kendi soruşturmasını başlatır. Katilin izinde ve gizemi çözerken yolları birçok kez kesişecektir. Yakışıklı bir veteriner de ufukta görünecek.

Acemi Cinayet Masası oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Anna Smolowik, Pawel Domagala, Szymon Bobrowski, Piotr Adamczyk, Dorota Segda ve Rafal Królikowski gibi isimler yer alıyor.

Anna Smolowik – Magda Borowska
Pawel Domagala – Commissioner Jacek Sikora
Szymon Bobrowski – Jaroslaw Czerwinski
Piotr Adamczyk – Robert Mazur
Dorota Segda – Barbara Szeliga
Rafal Królikowski – Bruno Szeliga
Przemyslaw Stippa – Tomasz Borowski
Jacek Knap – Doctor Walczak
Olga Sarzynska – Elka
Emma Giegzno – Weronika Bielecka
Sandra Herbich – Joanna Maj
Przemyslaw Bluszcz – Bodzio
Jakub Kamienski – Cieslak

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.