Adalett 10.Bölüm Ne Zaman? | Tabii

01.08.2023
Adalett 10.Bölüm Ne Zaman? | Tabii

Adalett 10.Bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanacak, 10.bölüm, ne zaman, izle tabii, fragman, ne zaman başlayacak, tabii, izle, yeni sezon ne zaman başlıyor, yeni sezon, Tabii, 2023, izle, ekşi, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

7 Mayıs 2023‘de yayın hayatına başlayan Tabii adlı platform tarafından yayınlanacak Tabii orijinal dizisidir. İlk sezonu kaç bölüm henüz açıklanmayan dizi dram ve suç türünde yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını Vernant Dağitim Ve Prodüksi̇yon üstlenirken yapımcılığını Cemi̇l Cengi̇z üsstlendi.

Adalett dizisinde; Burak Sergen, Yurdaer Okur, Mahir Günşiray, Erdem Kaynarca, Ela Yörüklü gibi başarılı isimler rol alıyor.

Dizinin ilk bölümü 2 Haziran Cuma günü Tabii platformu tarafından yayınlandı. Dizinin 10.bölüm ne zaman? soruları merak edilmeye başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Adalett Dizi Konusu

Dizisinin Konusu: Kızı öldürülen acılı baba Selim, failleri bulunamayan olayı aydınlatmak için kendi araştırmasını yapar ve sanıkları canlı yayında sorgulayıp kararı izleyicilere bırakır.

Karakterleri

Adalett dizisinde; Burak Sergen, Yurdaer Okur, Mahir Günşiray, Erdem Kaynarca, Ela Yörüklü gibi başarılı isimler rol alıyor.

Adalett 10.Bölüm Ne Zaman?

7 Mayıs 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Tabii platformu başlangıç olarak 21 yeni orijinal dizi içeriğini platformuna eklemişti. 2 Haziran’da platformda ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayan dizinin 10.bölümü ne zaman yayınlanacağı henüz belirsiz.

Dizi hakkında detaylı bilgi için biz takipte olacağız, siz de bizi takipte kalın 😉

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle