Alef 2.sezon olacak mı? | Blutv Dizileri - Yorum Güncel

Alef 2.sezon olacak mı? | Blutv Dizileri

21.05.2020
Alef 2.sezon olacak mı? | Blutv Dizileri

Alef 2.sezon olacak mı, final mi yaptı, Alef bitti mi, 2.sezon ne zaman çıkacak, yayın tarihi, Blutv açıklama, yeni sezon, kaç bölüm, kaç sezon 9.bölüm ne zaman, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Alef 2.sezon var mı?

Blutv’nin son dönemlerde en çok konuşulan dizisi Alef’in 8 bölümlük maratonu 21 Mayıs 2020’de yayınlanan bölüm ile tamamlanıyor. Peki Alef 2.sezon olacak mı?

Blutv’nin son dönemlerde en çok konuşulan dizilerinden biri olan Alef, hem platformun abone sayısını arttırmış hem de bu yapım ile izleyicilerinin beğenisi almayı başarmıştı. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen gibi isimlerin yer aldığı Türkiye’nin ilk mistik polisiyesi Alef, 8 bölümlük maratonu ile tamamlanıyor. Kısa sürede dizinin sevenlerinin artması ile birlikte izleyicilerin aklında yeni bir soru var.

Alef 2.sezon hakkınada blutv’den açıklama

Alef izleyicilerine malesef üzücü bir haberimiz var. Dizi, tek sezon olarak tasarlanmış ve 8. bölüm sonrası final yapacak. Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı dizinin en baştan itibaren mini dizi şekline tasarlandığı ve 8 bölümden oluştuğu biliniyordu. Ancak dizinin başarısına göre yayıncı Blutv’nin kararı değişir mi diye bekliyorduk. Ancak Blutv resmi sosyal medya hesaplarında da dizinin final yapacağını belirtmesinin ardından 2.sezonu olmayacağı kesinleşti diyebiliriz.

Alef İMDb puanı ile dikkat çekiyor

Dizi, İMDb’de 8,6’lık puanı ile dikkat çekmeyi başardı. 7.bölüm dışında dizinin tüm bölümlerinin 8 ve üzerine puan aldığını belirtmekte fayda var. Dizinin final bölümü sonrası yayıncı Blutv ve FX’in bu konuyu yeniden düşünüp devam kararı alır mı? Bunu da zaman gösterecek. Ancak dizi şimdilik final yapmış gibi gözüküyor.

YORUMLAR

  1. Özlem çakır dedi ki:

    Ikıncı sezon çekilir umarım ilk defa bir Türk dizisine bayıldım emeği gecen herkese teşekkürler