Alef 6.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Alef 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

04.05.2020
Alef 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Alef 6.bölüm ne zaman çıkacak, yeni bölüm ne zaman, kaç bölüm, nerede yayınlanıyor, FX Türkiye’de ne zaman yayınlanıyor, Blutv’de nasıl izlenir, 6.bölüm fragmanı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Blutv ve FX Türkiye’nin ortak yapımı olan mistik polisiye türündeki dizi Alef’in yeni bölümü yani 6.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Blutv’nin FX Türkiye ile ortak yapımı olan Alef dizi haftadan haftaya yayınlanmaya devam ediyor. Aynı anda Blutv ve FX TV‘de yayınlanan dizi, işlediği ilginç polisiye ile seyircileri maceraya sürüklemeye devam ediyor. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Melisa Sözen ve Ercan kesal gibi isimlerin yer aldığı dizi ilk 5 bölümü ile seyircilerinden olumlu yorumlar almayı başardı. Peki 6.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Alef 6.bölümü konusu

FX ve BluTV ortaklığında May Productions tarafından hayata geçirilen, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştığı ve yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor. Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla…

Alef 6.bölüm yayın tarihi

Alef 6.bölümü ile 8 Mayıs Cuma günü Blutv ve Fx’te aynı anda yayınlanacak. FX Türkiye’de 8 Mayıs Cuma günü saat 21.30 ve tekrar yayını ile 23.10’da izleyebilirsiniz. Blutv aboneliğiniz varsa dilediğiniza zaman izleyebileceksiniz.

6.bölüm fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.