Alfredo Galán Sotillo İspanya’nın İlk Seri Katili Dizi | Konusu Netflix

09.06.2023
Alfredo Galán Sotillo İspanya’nın İlk Seri Katili Dizi | Konusu Netflix

Alfredo Galán Sotillo İspanya’nın İlk Seri Katili dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Haziran 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix İspanya orijinal yapımıdır. Suç ve tarihi türünde yer alan dizi 47 ila 58 dakika arasında değişiyor.

Yapımın orijinal adı: El asesino de la baraja

Uluslarası arenada adı: The Playing Card Killer

Alfredo Galán Sotillo İspanya’nın İlk Seri Katili dizi konusu

Dizinin konusu, 2003’te İspanya’da terör estiren korkunç bir seri katilin izini süren bu belgesel dizisinde, olay yerinde bırakılan bir oyun kartı tüm cinayetleri birbirine bağlıyor.

Madrid’e dehşet saçan bir dizi cinayeti araştıran yetkililer, olay yerlerinde buldukları iskambil kâğıtlarının tüm bu suçları birbirine bağlayan bir unsur olduğundan şüphelenir.

Polis yeni bir cinayeti önlemek için zamanla yarışır. Katilin elinden kurtulan bir kurbanın yardımıyla çizilen robot resimdeki eşkâl ise şaşırtıcıdır.

Duruşma başlarken medyanın mahkeme üzerindeki baskısı giderek artar. Ancak yeni ifadeler ve kanıtlar, davayla ilgili çelişkili teorilerin ortaya atılmasına yol açar.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle