Alice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Alice dizi, Kore dizileri, Korean drama, konusu, Oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

16.08.2020
Alice Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Alice dizi, Kore dizileri, Korean drama, konusu, Oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, kaç bölüm, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 28 Ağustos 2020’de yayınlanmaya başlayacak yeni Kore dizilerinden biridir. Dram, Gizem, Fantastik ve Bilim kurgu türünde yer alan dizi, SBS tarafından yayınlanacak. Yönetmenliğini Baek Soo-Chan’ın üstlendiği yapımın senaryosunu ise Kim Kyu-won kaleme alıyor. Korece olacak olan yapımın yayın günleri ise Cuma ve Cumartesi olarak belirlenmiş. Dizinin başrollerinde JO Won, Kim Hee-Sun, Kwak Si Yang ve Choi Won Young gibi isimler yer alıyor. Dizi 16 bölüm sürecek ve 17 Ekim 2020’de yayınlanacak son bölümü ile ekranlara veeda edecek. Dizinin bölümü 60 dakikadan oluşuyor.

Alice konusu

Dizide dedektif olan Park Jin-Gyeom, Duyguları hissedemeyen biri olarak doğmuştur. Bir gün, ‘Alice’ adlı bir cihaz sayesinde, zaman yolculuğu yapabilme imkanı olduğunu öğrenir ve ‘Alice’in varlığı nedeniyle ortaya çıkan kaosun tam ortasında kendisini bulur. Dahası, kendisi hakkında büyük bir sır öğrenir ve uzun zaman önce ölen annesi (Kim Hee-Sun) ile karşılaşır.

Kim Hee-Sun dizide dahi bir fizikçi olan Yoon Tae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Zamanda yolculuk yapabilmeyi sağlayacak anahtarı elinde tutmaktadır. Sırları ortaya çıkarmak için Park Jin-Gyeom (Joo Won) ile beraber çalışmaya başlar ve bu süreçte kendi sırlarını da keşfeder.

Alice oyuncuları ve karakterleri (cast)

Joo Won – Park Jin-Gyeom
Kim Hee-Sun – Yoon Tae-Yi
Kwak Si-Yang – Yoo Min-Hyuk
Choi Won-Young – Seok O-Won
Lee Da-In – Kim Do-Yeon
Kim Sang – Ho
Lee Jae-Yoon – Park Jin-Kyum
Yeon Woo – Tae-Yi’nin kız kardeşi
Bae Hae-Sun – Kim In-Sook
Jihyuk – Hong Jung-Wook
Hwang Seung-Un
Kim Kyung-Nam

Dizi fragmanı

YORUMLAR

 1. Tolgacan dedi ki:

  ikinci sezonu olmaması çok kötü çok iyi dizi çok güzel dizi bu ne yazikki 16 bölümde kalmış ve o kadarda iyi reytring almasına rağmen final olması enteresan

  1. Bünyamin dedi ki:

   Kardeşim bende izledim çok beğendim, bazı yerlerde ve sahnelerde 2 . Sezonun olmasını gerektiren cevaplar var. Yeni sezonun gelmemesi hakkında yapımcıları tarafından açıklamamı var

  2. Bünyamin dedi ki:

   Kardeşim bende izledim çok beğendim, bazı yerlerde ve sahnelerde 2 . Sezonun olmasını gerektiren cevaplar var. Yeni sezonun gelmemesi hakkında yapımcıları tarafından açıklamamı var.

canlı tv izle