American Rust Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime

American Rust dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, Bein Connect dizileri, Showtime dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz

18.09.2021
American Rust Dizi | Konusu | Oyuncuları | Showtime

American Rust dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, Bein Connect dizileri, Showtime dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz

Dizi hakkında

12 Eylül 2021 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde yayın yapan Showtime tarafından yayınlanan dizidir. İlk sezonu toplam 9 bölümden oluşan dizi haftada bir bölüm olarak yayınlanıyor. Suç ve dram türünde yer alan dizi, Dan Futterman tarafından yaratıldı. Dizi Philipp Meyer‘in aynı adlı romanından televizyona uyarlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeff Daniels, Maura Tierney, David Alvarez, Bill Camp ve Julia Mayorga gibi isimler yer alıyor. Dizi Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor. Dizinin yönetmenliğini John Dahl, Darnell Martin ve Craig Zisk gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Dan Futterman, Adam Rapp ve Celine C. Robinson gibi isimler üstleniyor.

Dizi yayınlanan ilk 3 bölüm sonrası IMDb‘de 7,0‘lık puana sahip oldu.

American Rust konusu

Dizinin konusu, Polis şefi Del Harris, Pennsylvania’daki bir Rust Belt kasabasında yaşayan bir adamdır. Del Harris’in rutin hayatı, sevdiği kadının bir cinayetle suçlanmasıyla değişir. Bu durum üzerine Harris, genç adamı korumak için ne kadar ileri gitmek istediğine karar vermek zorunda kalır.

Philipp Meyer’in ünlü ilk romanından uyarlanan dizi, güneybatı Pennsylvania’daki bir Rust Belt kasabasındaki karmaşık ve tavizsiz polis şefi Del Harris’in (Daniels) gözünden yıpranmış Amerikan rüyasını araştıran etkileyici bir aile dramasıdır. Gerçekten sevdiği kadın, oğlunun cinayetle suçlandığını gördüğünde, Harris onu korumak için ne yapmak istediğine karar vermek zorunda kalır.

American Rust oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeff Daniels, Maura Tierney, David Alvarez, Bill Camp ve Julia Mayorga gibi isimler yer alıyor.

Jeff Daniels – Del Harris
Maura Tierney – Grace Poe
David Alvarez – Isaac English
Bill Camp – Henry English
Julia Mayorga – Lee English
Alex Neustaedter – Billy Poe
Mark Pellegrino – Virgil Poe
Rob Yang – Steve Park
Dallas Roberts – Jackson Berg
Clea Lewis – Jillian
Nicole Chanel Williams – JoJo

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.