Ana Valeria Becerril Kimdir? Control Z dizisi Sofia - Yorum Güncel

Ana Valeria Becerril Kimdir? Control Z dizisi Sofia

30.05.2020
Ana Valeria Becerril Kimdir? Control Z dizisi Sofia

Ana Valeria Becerril kimdir, yaşı, boyu, kilosu, instagram hesabı, oyandığı dizi ve filmler, Control Z dizisi Sofia kim, sevgilisi, özel hayatı, biyografisi, hakkında, hayatı gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin

Hayatı – Biyografisi

Ana Valeria Becerril, 4 Ocak 1997’de Meksika’nın Mexico Cit kentinde dünyaya geldi. Meksika vatandaşı olan Becerril, eğitimini de bu ülkede tamamladı. Babası Jorge Becerril, annesi ise Patricia Becerril’dir. Kendisinden küçük Astrid Becerril adında bir de kız kardeşi bulunmaktadır.

Oyunculuk kariyeri

Oyunculuk konusunda ilk adımını Mexico City CasAzul Drama okuluna giderek başlattı. Burada eğitimi tamamladıktan sonra ilk oyunculuk deneyimini Teatro Orientacion’da sahnelenen yer aldığı bazı oyunlarla yaşadı. Burada yer aldığı oyunlardaki deneyimlerinin ardından ilk film deneyimini 2017 yılında Nisan’ın Kızları adlı film ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Muerte al verano projede yer aldı. 2020 yılına gelindiğinde ise Becerrril, Meksika yapımı Netflix içeriği olan Control Z Adlı dizide rol adlı.

Control Z dizisi Sofia karakteri

Netflix Meksika’nın 2020 yılında yayınlanan yeni içeriği olan Control Z, kısa sürede beklenenden daha fazla ilgi gördü. Türkiye’de de sevilen dizi top 10’a girmeyi de başardı. Control Z dizisinde Ana Valeria, canlandırdığı Sofia Herrare karakteri ile ön plana çıktı. Genç oyuncu dizide Yankel Stevan, Michael Ronda gibi isimlerle birlikte rol alıyor. 8 bölümden oluşan dizinin ilk sezonunun ardından devam onayı alması bekleniyor. Dizi İMDB’de 7,1’lik puan almayı başardı.

Özel Hayatı

Ana, seyahat etmek ve fotoğraf çekmekten hoşlanıyor. 2013 yılından bu yana oyunculuk kariyerini sürdüren genç oyuncu Ariel ödüllerinde ve Canacine ödüllerinde aday gösterilip ödül kazanmayı başarmıştır. Ayrıca Moon adında bir kedisi bulunmaktadır.

Sevgilisi

Damien Moreno

Ana Valeria Becerril Yaşı

24

Boyu

1.62

Kilosu

Ana Valeria Becerril Instagram hesabı

@ana.valeria.becerril

Oynadığı dizi ve filmler

Magnífico – Paula – 2016
Abril’in Kızları – Valeria – 2017
Muerte al Verano – Lucy – 2019
Control Z – Sofia Herrera – 2020
Camila – Camila – 2020
Los Dias Que No Estuve – Gina – 2021

YORUMLAR