And Just Like That Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne Zaman

And Just Like That dizi, konusu, oyuncuları, Sex and the City dizi, 1.bölüm izle, dizisi, kimler var, kaç bölüm, imdb, yorum, yorumları, cast, trailer, türkçe altyazılı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

16.01.2021
And Just Like That Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne Zaman

And Just Like That dizi, konusu, oyuncuları, Sex and the City dizi, 1.bölüm izle, dizisi, kimler var, kaç bölüm, imdb, ne zaman, yorum, yorumları, cast, trailer, türkçe altyazılı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Dizi hakkında

HBO Max tarafından hazırlanan Sex and the City dizisinin devamı niteliğindeki spin-off dizisidir. Başrollerinde Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis gibi isimlerin yer alacağı dizi bir eksikle geri dönecek. Dizide Samantha Jones karakterine hayat veren Kim Catrall kendi isteği ile dizide yer almayacağını açıkladı.

Dizinin başrollerinde yer alan Nixon, Parker ve Davis dizinin aynı zamanda yürütücü yapımlığını da üstlenecek. Toplamda 10 bölümden oluşacak olan dizinin ilk sezon bölümleri 30 dakikalardan oluşacak.

Candace Bushnell’in Is There Still Sex in the City kitabından uyarlanan dizi Carrie, Miranda ve Charlotte’ın etrafında gelişecek.

And Just Like That Konusu

Dizi, 50’li yaşlarında olan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor.

Candace Bushnell’in yeni romanı “Is There Still Sex in the City?”den uyarlanacak yapımda, hayatlarının ikinci evresinde olan kadınların, New York City’de yaşadıkları aşk, seks, evlilik ve dostluk maceraları ele alınıyor.

Oyuncuları

Dizinin ana kadrosu Sex and the City dizisinin başrolünde yer alan Kristin Davis (Charlotte), Cynthia Nixon (Miranda) ve Sarah Jessica Parker (Carrie) yer alacak.

Karakterler

Kristin Davis – Charlotte York
Cynthia Nixon – Miranda Hobbs
Sarah Jessica Parker – Carrie Bradshaw

And Just Like That Ne Zaman Yayınlanacak?

HBO Max tarafından hazırlanan dizinin çekimleri 2021 yılının bahar aylarında çekilmeye başlayacak. Dizinin yeni sezonunun 2022 yılında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

And Just Like That Yorumları

“sex and the city devam filmi çekiliyor ve dizinin alfa kadını yok. carrie nin big ile bunalımlı toksik ilişkisi, miranda nin tavan yapmış kariyeri, charlotte ’ın üniversiteye giden çocukları ve kocasıyla olan hikayeyi mi izleyeceğiz. nerede new york ruhu? on bölüm ne anlatacan acaba carrie” piafiterol

“samantha jones yoksa nesini izleyeceğimizi anlamadığım dizi. sjp ve kim cattrall kavgasında team kim olarak yer aldığım için izlemeyi düşünmüyorum, biz yine satc’den devam.” daemon

“samantha jones olmadığı için sex and the city diyememişler, nitekim dizinin sex kısmını o temsil ederdi.” zeeeeeynep

En İyi Netflix Dizi Önerileri 2020

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle