Anka Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Anka Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

18.01.2022
Anka Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Anka filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Türkiye’nin ilk virtual production stüdyosunu kuran ve çektiği iddialı dizi ve filmlerle sektöre güçlü bir şekilde giriş yapan MGX Fim’in kurucusu Müşvik Guluzade bu kez en hızlı yarış arabalarının kullanıldığı Anka filminin yapımcılığını üstleniyor. Türkiye’nin ilk hız-aksiyon filmi olarak bir ilke imza atacak olmasıyla merak uyandıran filmin yönetmen koltuğunda Halka ve Filinta dizilerinin başarılı yönetmeni Süleyman Mert Özdemir oturuyor. Proje tasarımını, senaryosunu ve başrolünü Ozan Akbaba‘nın üstlendiği filmde Serdar Orçin, Atilla Şendil, Deniz Işın, Engin Hepileri ve Uğur Uzunel gibi isimlerde başrolü paylaşıyor. Yüksek aksiyonlu bir film 28 Ocak’ta seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Anka Filmi Konusu

Sıfırı tüketmiş bir adam ailesini kaybettikten sonra karamsarlık içinde boğulurken eski enerjisini kazanmak ve güzel günlerine dönmek için bir şeyler yapmak istiyor. En yakınlarının yardımıyla doğru yolu bulduktan sonra saplandığı karamsar dünyadan bir şekilde çıkıyor ve içinde ailesini yanarak kaybettiği araç ile yeniden var olmanın ve zirveye çıkmanın derdine düşüyor. Bu yüzden mesajı çok net: “Gittiğin her yere seni zafere taşıyan insanlarla gidersin. Herkesi geç, geride kimseyi bırakma…”

Anka Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide İlyas Çakırbeyli’ye hayat veren başarılı oyuncu Ozan Akbaba, sevilen dizi Leyla ile Mecnun’un yeni sezonunda Leyla karakterini canlandıran Deniz Işın ve TRT’ nin iddialı dizisi Masumlar Apartmanı’nda Memduh karakterine hayat veren usta oyuncu Atilla Şendil yer alıyor. Ayrıca Uğur Uzunel, Ali Savaşçı, Serdar Orçin, Engin Hepileri, Taner Rumeli, Ali Yoğurtçuoğlu, Ezgi Tombul, Sinan Demirer ve Ege Yoğurtçu gibi bilindik isimlerde filmde yer alıyor.

Karakterleri

Ozan Akbaba – Murat

Deniz Işın – Zümrüt

Uğur Uzunel – Tarık

Atilla Şendil – Ejder Baba

Serdar Orçin – Salih

Kemal Zeydan – Hilmi

Engin Hepileri

Ali Savaşçı

Film Fragmanı

Anka Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Türkiye’nin ilk hız-aksiyon filmi Anka 28 Ocak 2022′de sinemalarda!

Anka Film Yorumları

Çekimleri süren türkiye’nin sokak yarışı tarzında ilk filmi olan proje. Oyuncu kadrosunda; ozan akbaba, deniz ışın, atilla şendil, engin hepileri, özgür emre yıldırım gibi isimler yer alıyor. Filmde göreceğimiz birbirinden güzel yarış otomobilleri ankara’da stockcustoms ve osy graphics iş birliğiyle hazırlanmıştır. türkiye şartlarında bu tarz filmler genelde hayal kırıklığına yol açsa da insan yinede bir umut heyecanlanıyor. belki bu sefer kaliteli bir iş çıkarılabilir.

feomer

Hızlı ve Öfkeli hissiyatı veriyor ama bolca özgünlük kokuyor. Çok güzel bir şeyler geliyor.

Aysu Yerli

Türkiye de bu konu konseptte böyle başarılı bir ekibin film yapması çok hoşuma gitti.Elini taşın altına koyan herkese saygılarımı iletiyorum

Okan Çekiç

Gerçekten türkiyede böyle bir proje bizi gururlandırdı

Furkan Kara

Aksiyon sahnelerini merakla bekliyorum

Süleyman Yıldız

Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filmi gibi heyecan sardı… Tutar bu film…

Ahmet Çağlar Erdoğan

Düş Peşine Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR