Antebellum 2020 (Film) | Konusu – Oyuncuları – Yorumları

06.09.2020
Antebellum 2020 (Film) | Konusu – Oyuncuları – Yorumları

Antebellum film konusu, oyuncuları, fragman, trailer, imdb, beyazperde, netflix, ekşi, altyazılı izle, türkçe dublaj izle, sinemalar, 2019, izle, korku filmi, full izle, cast, ne demek, rewiev, yorumlar, yorum, reddit gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Antebellum Film

Gerard Bush ve Christopher Renz’in ilk uzun metrajlı yönetmenliklerinde yazıp yönettiği,2020 Amerikan psikolojik korku gerilim filmidir. Mayıs 2019 yılında çekimleri başlayan film Eylül ayında vizyona girecek filmlerden biri. Tam potansiyeline ulaşamadığını düşünen eleştirmenlerden karışık eleştiriler alan filmin imdb punaı 6,3

Antebellum Ne Demek?

Savaş öncesi

Antebellum Konusu

Film konusu başarılı yazar olan Veronica Henley’in kabus gibi bir gerçekliğin içinde hapsolmuş bulması ve bu durumdan kurtulmaya çalışmasını konu alıyor.

Antebellum, büyük bir gizemin içine hapsolan bir kadının yaşadıklarına odaklanıyor. Yazar olan Veronica, kariyerinde oldukça başarılıdır. Genç kadın, beklemediği bir anda kendisini korkunç bir gerçeklikte hapsolmuş olarak bulur. Paralel dünyada sıkışıp kalan Veronica bu durumun ardından geçmişi, bugünü ve geleceği sorgulamaya başlar. Onun hapsolduğu bu dünyadan kaçmasının tek yolu, yaşananların ardındaki gizemi çözebilmektir. Veronica, sınırlı zamana karşı yarışıp, içine düştüğü girdaptan kurtulmanın yolunu bulabilecek midir?

Oyuncuları

Gerard Bush, Christopher yazıp yönettiği Amerikan korku ve gerilim filminin başrolünde Arabella Landrum ve Jena Malone yer alıyor. Filmde ayrıca Eric Lange, Janelle Monáe, Tongayi Chirisa ve Jack Huston gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Arabella Landrum – Little Blonde Girl
Jena Malone – Elizabeth
Eric Lange – Him
Janelle Monáe – Veronica / Eden
Tongayi Chirisa – Professor
Achok Majak – Amara (Ghanaian Queen)
Jack Huston – Captain Jasper
Kiersey Clemons – Julia
T.C. Matherne – Purcell
Robert Aramayo – Daniel

Fragman

Antebellum Filmi Ne Zaman?

Amerikan doğaüstü korku filmi olan Antebellum’un vizyon tarihi ertelenen filmlerden biri oldu. Eylül ayında vizyona girecek filmlerden olan yapım 4 Eylül 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Yorumları

beklentinizi en aza indirerek izleyin. korku yok, biraz gerilim var. film sadece bir yerinde şaşırtıyor. izledikten sonra bir daha hatırlamayacağınız filmlerden.

4/10″

” fragmanda beklediklerimin hiçbirini bulamadığım vasat aldı film. mümkünse gitmeyin.”

YORUMLAR

  1. Özlem dedi ki:

    Bayildimm keyifle izledim ırkçılığın bütün çirkinliği mi dibine kadar vermiş👌

canlı tv izle