Antlaşma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Video

24.08.2023
Antlaşma Filmi | Konusu | Oyuncuları | Amazon Prime Video

Antlaşma filmi (Guy Ritchie’s The Covenant) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, Prime Video, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

21 Nisan 2023’de vizyona giren 25 Ağustos 2023 itibari ile Amazon Prime Video Türkiye tarafından yayınlanan filmidir. Toplam 2 saat 3 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, gerilim ve savaş türünde yer alıyor.

Guy Ritchie‘nin yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Guy Ritchie ile birlikte Ivan Atkinson ve Marn Davies kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Dar Salim, Sean Sagar, Jason Wong, Rhys Yates, Christian Ochoa Lavernia, Bobby Schofield ve Emily Beecham gibi isimler yer alıyor.

Film 110 bine yakın IMDb‘de oy aldı ve 7,5′lik puana sahip oldu.

Filmin orijinal adı: Guy Ritchie’s The Covenant

Antlaşma filmi konusu

Filmin konusu, Teğmen John Kinley, kendisine verilen Afganistan’daki son görevi yerine getirmek için yerel tercüman Ahmed ile bir araya gelir. Birlikleri devriyede pusuya düşürüldüğünde, sadece Kinley ve Ahmed, hayatta kalmayı başarır.

Ahmed, bu sırada yaralanan Kinley’i zorlu arazide güvenli bir yere taşımak için kendi hayatını riske atar. İyileşip ABD topraklarına geri dönen Kinley, Ahmed ve ailesine vaat edildiği gibi Amerika’ya geçiş izni verilmediğini öğrenir. Arkadaşını korumaya ve borcunu ödemeye kararlı olan Kinley, yerel milisler onlara ulaşmadan önce Ahmed ve ailesini kurtarmak için savaş bölgesine geri döner.

Antlaşma filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Dar Salim, Sean Sagar, Jason Wong, Rhys Yates, Christian Ochoa Lavernia, Bobby Schofield ve Emily Beecham gibi isimler yer alıyor.

Jake Gyllenhaal – Master Sgt. John Kinley
Dar Salim – Ahmed Abdullah Yousfi
Sean Sagar – Charlie “Jizzy” Crow
Jason Wong – Joshua “JJ” Jung
Rhys Yates – Tom ‘Tom Cat’ Hancock
Christian Ochoa Lavernia – Eduardo “Chow Chow” Lopez
Bobby Schofield – Steve Kersher
Emily Beecham – Caroline Kinley
Jonny Lee Miller – Col. Vokes
Alexander Ludwig – Sgt. Declan O’Brady

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle