Aquarius Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Aquarius Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aquarius dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, kaç sezon, kaç bölüm, 3.sezon ne zaman yayınlanacak gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

06.08.2020
Aquarius Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aquarius dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, Charlie Manson’ı anlatan dizi, kaç sezon, kaç bölüm, 3.sezon ne zaman yayınlanacak gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 28 Mayıs 2015’te ilk bölümü ile ekranlara gelen Amerikan TV kanalı NBC yapımıdır. Toplam 2 sezon ve 26 bölümden oluşan dizi, Charlie Manson’ın Los Angeles’ta nasıl yükseldiğini ve döneme nasıl etki ettiğini açık yüreklilikle irdeliyor. 2.sezonunun ardından iptal edilen dizi, John McMarmara tarafından tasarlandı. Dizinin kadrosunda David Duchovny, Grey Damon, Gethin Anthony, Emma Dumont, Claire Holt, Michaela McManus, Brían F. O’Byrne, Chance Kelly, Ambyr Childers ve Madisen Beaty gibi isimler yer alıyor. En heyecan verici dizi ödüllerinde ödül alan dizi, İMDb‘de 7,1’lik puana sahip oldu. Çekim teknikleri ve dönemin ruhunu anlatması açısından başarılı bulunan yapım senaryonun akışı açısından eleştirildi.

Aquarius Dizi Konusu

1960’lı yıllarda geçen dizi, ülke çapında ün yapmış seri katil Charles Manson’ın gerçekleştirdiği cinayetleri aydınlatmaya çalışan bir polisi merkeze alıyor. Katilin, kurbanın ve onların ailelerinin hayatlarının işleniyor. 1960’larda Los Angeles’ın kaosunun ortasında, iki polis ve politika sahnesindeki önemli bir aile, genç Charles Manson’ın seks ve uyuşturucu dolu dünyasına çekiliyorlar. 16 yaşındaki bir genç, Charlie Manson’ın büyüsüne kapılınca ve bir gece ansızın ortadan kaybolunca, annesi yardım için Dedektif Sam Hodiak’tan yardım ister. Irkçı bir cinayet vakası Hodiak ve Shafe’in arasını açar. Charlie, müzik işine girmek için Ken Karn’dan yardım ister.

Hodiak uyuşturucu satıcısının cinayetiyle ilgilenir. Chairmain ve Shafe, Manson’ın grubu arasına gizlice sızar. Charlie en sonunda bir demo kaset hazırlama şansı yakalar. Sam, Gladner’ın öldürülmesiyle ilgili noktaları birleştirir. Emma ve Sadie, Charlie’nin yanına dönmeye çalışır. Ken kontrolden çıkmaya başlar. Genç bir zencinin öldürülmesi Kara Panterler ve Polis arasındaki gerilimi artırır. Sam, Grace ile yakınlaşır ve Walt’un planlarını öğrenir.

Aquarius dizi oyuncuları ve karakterleri(cast)

Dizinin başrolünde X Files’ın yıldızı ve Californiacation’ın Hank Moddy’si David Duchovny yer alırken Grey Damon, Gethin Anthony, Emma Dumont, Claire Holt, Michaela McManus, Brían F. O’Byrne, Chance Kelly, Ambyr Childers ve Madisen Beaty gibi isimler yer alıyor.

David Duchovny – Sam Hodiak
Grey Damon – Brian Shafe
Gethin Anthony – Charles Manson
Emma Dumont – Emma Karn
Claire Holt – Charmain Tully
Chance Kelly – Detective Ed Cutler
Brían F. O’Byrne – Ken Karn
Ambyr Childers – Sadie
Michaela McManus – Grace Karn
Whitney Rose Pynn – Minnie
Milauna Jackson – Kristin Shafe
David Meunier – Roy Kovic
Jodi Harris – Opal
Spencer Garrett – Hal Banyin
Chris Sheffield – Walt Hodiak

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR