Arbor: Ahşap Doğrama ve Kayar Kepenk Hizmetleri

01.02.2023
Arbor: Ahşap Doğrama ve Kayar Kepenk Hizmetleri

Arbor, ahşap pencere, kapı, kepenk ve diğer pek çok hizmeti ile bu sektörde yer alan bir sistemdir. Bu sistem ile sektörde yüksek kaliteye sahip göze hitap eden estetik tasarımlar yapılmaktadır.

Avrupa’daki ortaklarla beraber üretimi Türkiye’de gerçekleştirilen kapı, pencere gibi çeşitli ürünler hem Türkiye hem de Avrupa’nın çeşitli yerlerine ulaştırılarak kullanıma sunulmaktadır. Bu ürünlerin üretim aşaması, çeşitli makinelerin kullanımı ile çoğunlukla otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Makineler ile gerçekleştirilen bu süreçte, Alman ve İtalyan yapımı makineler kullanılmaktadır. Ürünlerin üretimindeki bu otomatikleştirme ile insan hatası sebebiyle oluşabilecek hatalarda minimalize edilmektedir.

Arbor, sahip olduğu sistem ile çeşitli tarzlarda tasarımlar ile beraber özgün tasarım imkanları da kullanıcılara sağlanmaktadır.

Ahşap Doğrama Hizmetleri

Yapılarda ışık, gölge ve hava gibi durumların ayarlanmasını sağlayan, mekanlar arasındaki bağlantıların en uygun şekilde gerçekleşmesini sağlayan yapı malzemesine ahşap doğrama denir. Ahşap doğrama malzemelerinin kullanılacağı yere ve amacına göre malzemelerde de değişiklik olmaktadır. Ahşap doğrama ürünleri ile binalarda yalıtım işlemleri de sağlanabilmektedir. Kapı, pencere çerçevelerinde ve çeşitli kepenk türlerinde de kullanılmakta olan ürünlerdir.

Kayar Katlanır Kepenk Hizmetleri

Arbor ile tamamı ahşaptan oluşan kayar katlanır kepenk, pürüzsüz ve gürültüsüz bir şekilde çalışan yapısıyla hoş bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Katlanma özelliği ile ışık ve gölge durumu en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Gelişmiş iç mekanizması ile dayanıklı ve estetik olarak güzel gözüken ürünlerdir.

Kayar Kepenk Hizmetleri

Ahşap ürünlerinin üretim aşaması ve sonrasında muhafaza aşaması oldukça önemlidir. Arbor, tüm aşamalarda dikkatli bir şekilde ilerleyerek kullanıcılara kaliteli ürünler sunmaktadır. Kullandıkları ahşap ile kapı, pencere ve kepenk gibi çeşitli ürünleri, doğal ürünlerle harmanlayarak modernize etmektedir. Ahşabın güzelliği ile bu ürünler, estetik beklentileri de karşılayacak şekilde kullanıma sunulmaktadır. Çeşitli tasarım ve model seçenekleri de kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır.

Kayar kepenk, kullanılan ahşap ile beraber çeşitli teknoloji ile modernize edilerek hizmete sunulmaktadır. Ahşap üzerine uygulanan çeşitli işlemler ile ürünün görünümünün ve yapısının uzun yıllar muhafaza edilmesi sağlanmaktadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.