Archive 81 Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Archive 81 Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

16.01.2022
Archive 81 Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

Archive 81 ekşi, yorumları, dizi yorumu, yorum, dizi yorumları, analizi, ekşi sözlük, 2022, konusu, oyuncuları, Netflix gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Gerim gerim gerilmek, battaniye altında korku dolu anlar yaşamak isteyenler için yeni bir gerilim dizisi sizleri bekliyor. Netflix’in yeni gözdelerinden biri olan Archive 81 dizisi son zamanların en sevilen thiller dizilerinden biri. Ekşi Sözlük’ten Twitter’a birden çok platformda sıkça karşımıza çıkan ve daha da karşılaşacağımız dizi hakkında yapılan yorumlara bi göz atmaya ne dersiniz? Hadi gelin Archive 81 ekşi yorumları ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Archive 81 Dizi Konusu

Dizinin konusu, Birtakım hasarlı videokasetleri onaran bir arşivci, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilir. Baş yapımcılar Rebecca Sonnenshine (“The Boys”) ve James Wan (“Korku Seansı”). Korku podcast’inden uyarlandı.

Bir kaset koleksiyonunu restore etmek için tutulan bir arşivci, kendisini bir film yapımcısının çalışmalarını ve onun tehlikeli bir tarikata yönelik soruşturmasını yeniden kurgularken bulur.

Archive 81 Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Archive 81 Ekşi Yorumları ve Sosyal Medya Tepkileri

Archive 81 Ekşi Yorumları

yoğun sembollerin kullanıldığı ilginç gerilim dizisi.

  • engineer17

okült konulu yeni netflix dizisi, hayalet hikayesi olarak başladı, okültizim’e bağladı. güzel bir dizi. poel13 6.bölümdeyim fakat hiçbir konu açıklanmadı meraklandırdığı için izliyorum umarım güzel bağlanır
edit : diziyi bitirdim, beğendim 10/8
hiç sıkmadan aktı baya ama türünü beğenmeyen zor bitirir.

bir gecede 7bölümü sular seller gibi seyredip son bölümü sonrasına bıraktığım yer yer insanı geren, korkutan, şüpheye düşüren, meraklandıran, yok artık dedirten beğenilesi dizi.

  • forgetful muse

izlemeye henüz başladığım ilgi çekici başlayan 8 bölümlük netflix thriller dizisi.

  • secular humanist

konu bakımından bana ispanyol filmi mirage’ı hatırlattı. atmosferi de biraz apple dizisi servant’a benziyor. bu kadar uzun olması gerekli miydi emin değilim.
1923’te geçen bölümü ve sahnelerini ayrıca beğendim, flapper partilerini görmek her zaman içini açıyor insanın. eski dönemlerde geçen kısımlar güzel, seans sahneleri güzel, gerisinden çok emin değilim.
gerilim olarak puanım 4.5/10.

  • ucuncude keramet vardir

basrolunde besiktas’imizin ozlenen topcusu anderson talisca’nin oynadigi netflix dizisi. izledigim ilk dort bolumu itibariyle yer yer siksa da bir sekilde kendisini ilzetebilen bir gerilim oldugunu soyleyebilirim.

  • at war with self
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR