Archive Film (2020)| Konusu – Oyuncuları – Yorumları

23.07.2020
Archive Film (2020)| Konusu – Oyuncuları – Yorumları

Archive filmi konusu, oyuncuları, imdb, ekşi, yorum, inceleme, 2 si çekilecek mi, 2020, izle, indir, karakterler ve dahası için yorumguncel.com

Archive Film Hakkında

Başrollerinde Stacy Martin ve Theo James’in yer aldığı bilimkurgu filmi Archive büyük beğeni topluyor. Normal şartlarda filmin prömiyerini 2020 SXSW Film Festivali‘nde yapması bekleniyordu. Ancak 2020 SXSW Film Festivali koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmişti. Yaşanan bu durumdan sonra film 10 Temmuz’da VOD platformlarında izleyicilerle buluştu.

Filmin yönetmenliğini konsept ve grafik tasarımcısı olarak bilinen ve aynı zamanda birçok video oyununun sanat departmanında görev alan Gavin Rothery üstleniyor.

Filmin imdb puanı 6,3

Archive Film Konusu

Archive filmi izleyiciyi 2038 yılına götürüyor. Filmde, George Almore, insanla eşdeğer düzeyde bir yapay zeka üzerine çalışmaktadır. Son prototipi neredeyse hazır durumdadır. Bu hassas evre aynı zamanda büyük riskler içerir. George’un saklanması gereken hedefi riski daha da artırır. Çünkü George, ölen karısıyla yeniden bir araya gelmeyi amaçlamaktadır.

Oyuncuları – Karakterler

Filmin başrolünde Divergent (Kuralsız) serisi, Underworld: Blood Wars gibi yapımlarda yer alan Theo James ile Nymphomaniac, Tale of Tales gibi yapımlardan tanıdığımız Stacy Martin yer alıyor.

Theo James – George Almore
Stacy Martin – Jules Almore / J3 / J2 voice
Rhona Mitra – Simone
Peter Ferdinando – Tagg
Lia Williams – House (voice)
Toby Jones – Vincent Sinclair
Richard Glover – Melvin
Hans Peterson – Elson

Fragman

Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR