Arianna Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Arianna Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Arianna film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix Filmleri, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Arianna Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Arianna film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix Filmleri, Fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

24 Eylül 2015‘de İtalya’da vizyona giren İtalya yapımı filmdir. Dram türünde yer alan film, 1 saat 24 dakikalık süreden oluşuyor. Filmin yönetmenliğini Carlo Lavagna yaparken, senaryosunu Carlo Lavagna ve Carlo Salsa kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Ondina Quadri, Massimo Popolizio, Valentina Carnelutti, Corrado Sassi ve Eduardo Valdarnini gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 6,2‘lık puana sahip olan film, 12 Mayıs 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından ülkemizde yayınlandı.

Arianna konusu

Filmin konusu, Cinsel uyanışını gecikmeli olarak yaşayan 19 yaşındaki bir kadının inzivaya çekildiği huzur dolu göl evinde, çocukluğuna dair rahatsız edici anılar su yüzüne çıkar. Arianna on dokuz yaşında ve hala ilk adet döngüsünü yaşamadı. Jinekoloğunun ona reçete ettiği hormonlar, göğüslerinin hafifçe büyümesine ve bu da ona biraz rahatsızlık vermesine rağmen, olgunlaşmasına yardımcı olmuyor gibi görünüyor. Bir yaz ailesi, onu hepsinin tatile gittikleri Bolsena’daki göl evine geri götürmeye karar verir. Arianna üç yaşından beri oraya geri dönmedi. Evde kalırken, eski anılar Arianna’ya geri dönmeye başlar ve bir yapbozun parçaları gibi yavaş yavaş yerine oturmaya başlar. Ailesi ona birkaç gün şehre dönme vaktinin geldiğini söylediğinde, Arianna sınavlarına çalışmak için geride kalmak ister. Babası kabul ediyor, ancak bu fikir bir sebepten annesini aşırı derecede rahatsız ediyor; aslında annesi göl evine geldiklerinden beri garip davranıyor.

Arianna oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Ondina Quadri, Massimo Popolizio, Valentina Carnelutti, Corrado Sassi ve Eduardo Valdarnini gibi isimler yer alıyor.

Ondina Quadri – Arianna
Massimo Popolizio – Marcello
Valentina Carnelutti – Adele
Corrado Sassi -Arduino
Blu Yoshimi – Celeste
Eduardo Valdarnini – Martino

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.