As Beautiful As You 1.bölüm ne zaman çıkacak?

29.08.2023
As Beautiful As You 1.bölüm ne zaman çıkacak?

As Beautiful As You 1.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, 1.bölüm full izle, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

As Beautiful As You 1.bölüm hakkında

2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 40 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, komedi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Chen Chang üstlenirken, senaryosunu Yang Qian Zi kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tan Song Yun, Xu Kai, He Rui Xian, Jiang Zhi Nan, Gao Han, Kira Shi, Wu Shi Le ve Zhou Da Wei gibi isimler yer alıyor.

Dizi ayrıca You Are More Beautiful Than Starlight adı ile de biliniyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

As Beautiful As You konusu

Dizinin konusu, Bir teknoloji şirketinde özenle çalışan teknik yetenek Ji Xing, hayalini gerçekleştirmek için kararlılıkla istifa etti ve girişimcilik yoluna girdi. Ji Xing ve küçük erkek kardeşinin oluşturduğu ekip, işin başlangıcında tehlikedeydi. Tam da hiçbir umut kalmamışken Ji Xing, benzersiz içgörüleriyle Dongyang Teknoloji Başkanı Han Ting’in desteğini kazandı. Han Ting’in yatırımıyla Xingchen girişimi nihayet doğru yolda. Ancak Ji Xing, yedi yıldır aşık olduğu ilk erkek arkadaşını “kaybetti”. İş kurmanın zorlukları ve sevdiğinden ayrılmanın acısı onu neredeyse mahvetti. Neyse ki kardeş grubun yakın korumasına sahip.

As Beautiful As You oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tan Song Yun, Xu Kai, He Rui Xian, Jiang Zhi Nan, Gao Han, Kira Shi, Wu Shi Le ve Zhou Da Wei gibi isimler yer alıyor.

Tan Song Yun – Ji Xing
Xu Kai – Han Ting
He Rui Xian – Li Li
Gao Han – Shao Yi Chen
Kira Shi – Zeng Di
Wu Shi Le – Wei Qiu Zi
Zhou Da Wei – Lu Lin Jia
Wang Yi Lann – Tu Xiao Meng
Li Ya Nan – Chang He

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

As Beautiful As You 1.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 1.bölüm yayın tarihi henüz yayınlanmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle