Asfaltın Kralları filmi ne zaman vizyona giriyor? - Yorum Güncel

Asfaltın Kralları filmi ne zaman vizyona giriyor?

12.11.2019
Asfaltın Kralları filmi ne zaman vizyona giriyor?

Asfaltın Kralları (Ford v. Ferrari) filminin vizyon tarihi ne zaman? Sıkça aranıyor. Asfaltın Kralları filmi konusu, Asfaltın Kralları filmi oyuncuları, Asfaltın Kralları İMDB, Asfaltın Kralları filmi fragmanı, Asfaltın Kralları (Ford v. Ferrari) aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Asfaltın Kralları filmi hakkında

Matt Damon ve Christian Bale’yi bir araya getiren Asfaltın Kralları filmi 15 Kasım’da vizyona girecek. James Mangold’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu  Jez Butterworth , John Henry Butterworth’un senaryosunu yazdığı film, Ford ve Ferrari markalarının geçmişine ışık tutarken, rekabetlerinden de biyografik bir kesit sunacak. Orijinal adı Ford vs Ferrari olan film, Türkiye’de Asfaltın Kralları adıyla gösterime girecek.

Matt Damon ve Christian Bale aynı filmde

Asfaltın Kralları Film Konusu

Asfaltın Kralları filmi, 1966 yılında düzenlenen Le Mans Yarışı’nda yaşanan olayları konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan kendileri için özel bir araba yapmaları için istekte bulunurlar. Matt Damon’ın canlandırdığı otomotiv vizyoneri Carroll Shelby  ve Christian Bale ‘in canlandırdığı İngiliz şoförü Ken Miles’ın  başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlerde bir numara olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda yenmek için neler yapabileceklerini düşünmeye ve bu konuda çalışmaya koyulurlar.

Asfaltın Kralları filmi ne zaman vizyona giriyor?

15 Kasım 2019 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek olan film, hem araba ve yarışseverlerin ilgisini çekebilecek hem de otomotiv tarihine ışık tutacak bir film olması bekleniyor. Kadrosunda Matt Damon ve Christian Bale aynı filmde yer alması da filmi izlemek için bir güzel sebep daha. Aslında filmde Brad Pitt ve Tom Cruise’ın oynaması planlanmış ancak daha sonra bu ikili de karar kılınmış. Filmin yarış sahnelerinin de eleştirmenler tarafından olumlu eleştiriler aldığını da belirtelim. Filmin incelemesi de filmin vizyona girmesi ile birlikte yorumguncel.com’da olacak.

Filmde Christian Bale Ken Miles’i canlandırıyor

Asfaltın Kralları filmi oyuncuları

Matt Damon- Carroll Shelby

Christian Bale- Ken Miles

Jon Bernthal –  Lee Iacocca

Caitriona Balfe –  Mollie Miles

Noah Jupe – Peter Miles

Paul Sparks

Sean Carrigan

Tracy Letts – Henry Ford II

Darin Cooper

Emil Beheshti

Jack McMullen – Charlie Agapiou

Ray McKinnon – Phil Remington

Remo Girone – Enzo Ferrari

Asfaltın Kralları (Ford v. Ferrari) filmi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR