Aşk Oluvesin Gari Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aşk Oluvesin Gari filmi, konusu, oyuncuları, cast, imdb, ekşi, karakterleri, nerede çekildi, izle, serisi, dizisi, FOX Tv, yönetmeni, senaryo, Aslıhan Malbora gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

06.07.2021
Aşk Oluvesin Gari Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Aşk Oluvesin Gari filmi, konusu, film, oyuncuları, cast, imdb, ekşi, karakterleri, nerede çekildi, izle, serisi, dizisi, FOX Tv, yönetmeni, senaryo, Aslıhan Malbora gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Film Hakkında

Geçmiş Olsun, Başımız Belada, Petrol Sevdası gibi filmleri yönetmeni Hasan Doğan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu 2021 yıl yapımı romantik komedi filmidir. Murat Gürdavar’ın senaryosunu kaleme aldığı filmin başrolünde Aslıhan Malbora, Birand Tunca ve Halil İbrahim Kurum gibi isimler yer alıyor. Güney isimli arkeolog bir adamın tarihi alanda otel yapmaya başlaması ile gelişen olayları ele alan film pandemi nedeni ile ertelenen yapımlardan biri olmuştu. Juli Sanat Production’ın yapımını üstlendiği film önce Oluvesin Gari ismi ile duyuruldu. Çekimleri Muğla Milas’ta gerçekleşen film, film serisi olarak tanımlanıyor.

Aşk Oluvesin Gari Filmi Konusu

Güney, arkeolog olan genç bir adamdır. Bir gün Salih’in tarihi bir bölgede otel yapacağını öğrenen babası, otel yapımını engellemek için Salihköy’e gider. Otel inşaatını durdurmak için çalışmaya başlayan Güney, otel inşaatına da karşı olan aktivist Derya ile tanışır. Oteli yapmaya kararlı olan Salih, bunun için her türlü usulsüzlüğü yapmaya hazırdır. Ancak oğlunun Salihköy’e gittiğini öğrendiğinde işleri iyice karışır. Köyde bir antik kent olduğundan şüphelenen ve peşine düşen Güney, bu süreçte kendini aşık bulur.

Aşk Oluvesin Gari Filmi Oyuncuları

Murat Gürdavar’ın senaryosunu kaleme aldığı filmin başrolünde Aslıhan Malbora, Birand Tunca ve Halil İbrahim Kurum gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Aslihan Malbora … Derya
Birand Tunca Birand Tunca … Güney
Halil Ibrahim Kurum Halil Ibrahim Kurum
Tugba Melis Türk Tugba Melis Türk … Seda
Suat Sungur Suat Sungur … Salih
Selahattin Tasdögen Selahattin Tasdögen

Ölüm Yolunda (Dead Man Walking) Filmi | Konusu |

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.