Aşk Tesadüfleri Sever 2 Geliyor!

22.10.2019
Aşk Tesadüfleri Sever 2 Geliyor!

Aşk Tesadüfleri Sever filminin ikincisi olan film ne zaman vizyonda? Sorusu arama motorlarında sıkça aranıyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 oyuncuları, kadrosu, yönetmeni, hikayesi gerçek mi? Gibi sorularınızın yanıtına yorumguncel.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

2011 yılında vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever filmine 8 yıl aradan sonra devam filmi geliyor. Senaryo ve hikaye aşaması 5 yıl süren bu çalışmanın ilki unutulmaz ve hala romantik yerli yapımlar arasında anılan filmlerde olmayı başarmıştı.

Aşk Tesadüfleeri Sever filminin ilki olan ve başrollerinde BelçimBilgin ile Mehmet Günsür’ün yer aldığı film unutulmaz yerli film yapımları arasında yer alıyor. Bugün hala romantik dram tarzında sevilen filmlerden olan yapımın devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin yayınlanmasına ise çok az bir zaman kaldı. Filmin ilkinde izlediğimiz filmde çocukluk ve gençlik yıllarında Ankara’da sürekli yolları kesişen Özgür ve Deniz’in yıllar sonra İstanbul’da yeniden karşılaşmasını konu alıyordu. İkilinin bu tesadüflerle dolu aşk hikayesinin zorlu engellere takıldığını ancak yine de birbirlerinden ölümüne vazgeçmediklerini izlemiştik.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Konusu

Aşk Tesadüfleri Sever’in devam filmi olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 önceki filme benzer ancak başka bir hikayeyi konu alıyor. Gerçek hayattan uyarlanan bu yapımda yine bizi romantik bir dram filmi bekliyor. Filmin çekimleri ilk filmde olduğu gibi Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirildi.

Filmde 1960’lı yıllara ışık tutulurken iki gencin yıllar sonra bir araya gelişini ve tesadüflerle dolu aşk hikayesini konu alıyor.

Filmin gerçek hayata dayanan hikayesini ilk filmde olduğu gibi İpek Sorak üstleniyor. Senaristliğini Nuran Evren Şit, yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı filmin hazırlık süreci 5 yılda tamamlandı.

Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin Oyuncu Kadrosu

İlk filminde Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür’ü izlediğimiz hikayenin ikinci filminde son zamanların parlayan oyuncusu Nesrin Cevadzade ve Yiğit Kirazcı başrolü üstleniyor. Filmin 1960’lı yıllarına geri dönüşlerinde Nesrin Cevadzade’nin karakterini Elif Doğan, Yiğit Kirazcının karakterini ise Aytaç Şaşmaz hayat verecek.

Filmin başrollerinin yanında usta oyunculardan Zuhal Olcay ve Uğur Polat gibi isimlerde yer alıyor. Hiakyesi tamamen sürpriz olan filmin kadrosunda Levent Can, Erkan Can, Türkü Turan ve Hülya Gülşen Irmak, Eli Mango gibi isimlerde var. 

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Ne Zaman Vizyonda?

Gerçek bir aşk hikayesi olan ve ilk filmin ardından izleyicilerden gelen olumlu geri dönüşler üzerine filmin yapımcıları devam filmi çekme kararı almıştı.  Devam filmi merakla beklenen filmin ikincisi olarak çekilen Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020‘de vizyona girecek.

Buna benzer içeriklerimize Film kategorimizden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

canlı tv izle