Aşkı Seç Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

06.09.2023
Aşkı Seç Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Aşkı Seç Yorumları, ekşi, Choose Love ekşi, yorum, film analizi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

31 Ağustos 2023 tarihinde Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Amerika orijinali kütüphanede yerini aldı. İzleyenlerinden büyük ilgi gören dizi Netflix top 10 listesinde de yer edinmeyi başardı.

İzleyenlerinden 5,2‘lik bir imdb puanı toplamayı başaran Choose Love ekşi hakkında neler söylendi hadi gelin birlikte göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Aşkı Seç Film Konusu

Filmin konusu: İstikrarlı erkek arkadaşı. Elinden kaçırdığı eski sevgilisi. Etkileyici rock yıldızı. Cami hangisini seçecek? Bu interaktif romantik komedide Cami’nin aşk hayatı sizin elinizde.

Cami her şeye sahiptir; mükemmel bir iş ve erkek arkadaş ama bir şeylerin eksik olduğunu hissediyor ve bu duygu, Rex’le tanıştığında ve eski bir aşk hayatına geri döndüğünde büyümeye başlıyor.

Aşkı Seç Yorumları

Aşkı Seç Yorumları / Ekşi Sözlük

bana rex’i seçtirmiş olan interaktif netflix filmidir. üç adam arasından potansiyel bir partner seçiyoruz hikayeye yön vererek. buluşmalarını kabul edebiliyoruz, öpüştürebiliyoruz, ayırıyoruz vs. (bkz: choices) (bkz: episode) gibi benzer interaktif oyunları ingilizcemi geliştiriyorum ayağına oynamış biri olarak* bana oldukça keyifli geldi.
rex’i seçme sebebim ise tamamen merak. gerçek hayatımda olsa muhtemelen sağlam bir kaya olan aile babası paul ile devam ederdim. saçları ve gözleri gönlümü çelerse, ki adam çok yakışıklı, lise aşkıma da dönerdim belki. ama şımarık, şarkıcı, çocuksu rex o kadar uzak ki dedim neden olmasın? sanki gerçekte böyle bir şansım olacak mı*. neyyse kızımız mutlu olur umarım seçimimle, zira ben olamıyorum kendi seçimlerimle.

  • eliza sirius b

netflix te yeni yayınlanan interaktif bir film.

interaktif film yapacağız diye zorlama bir senaryo ve oyunculuk olmuş. sıkıcı ve çok tahmin edilebilir bir hikaye üzerinden ilerliyor.
sonuç olarak zaman kaybı, tavsiye etmiyorum.
ayrıca paul u seçmemek ergenlik olurdu. belki de netflix bir araştırma yapıyordur. abonelerin yaşına göre seçimlerini inceleyen. ancak o zaman biraz daha anlamlı hale gelirdi herhal film.

  • sour times madness

sadece paul u secip surekli ikisini evlendirip ucuncu olasilikta kapattigim film.
kivircik kafa lise aski, huylari sulari degismis buyumusler gecmis gitmis olmaz ondan.
digeri de hovarda sarkici iste asil ondan hic olmaz yarin obur gun baska bir kiz bulur ayni minvalde birakir gider.
paul isinde gucunde sempatik karizmatik olur ondan.

  • theantilop

film üzerinden etik tahlili yapıyorlar galiba. sevgilisi olan kadına sevgili seçme filmi.
mafya dizileri yüzünden millet birbirini öldürüyor, serseri başroller yüzünden kadınlar serseri erkeklerle takılıp sonunda ölüyor denince herkesin tavrı net ama iş netflix yapımlarındaki çapraz ilişkiler ve aşırılıkları normalleştirme olduğunda kimsenin sesi bu kadar gür çıkmıyor. garip bir şekilde bunları muhafazakarlıkla ve medeniyetle ilişkilendirmiş bir kesim var.

  • sucguklu mahmut

YORUMLAR

canlı tv izle