Aşkın Tarifi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Aşkın Tarifi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Aşkın Tarifi yorum, dizi yorum, dizisi yorum, ekşi, twitter, Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, konusu, oyuncuları, fragman, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

07.06.2021
Aşkın Tarifi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Aşkın Tarifi yorum, dizi yorum, dizisi yorum, ekşi, twitter, Kadir Doğulu, Serra Arıtürk, konusu, oyuncuları, fragman, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk‘ün başrolde olduğu yeni Kanal D yapımı dizinin ilk bölümü ekranlara geldi. Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Kadir Doğulu ve yeni müzisyenlerden Serra Arıtürk’ü böyle bir proje ile izlemek oldukça keyifliydi. Yaz aylarının gelmesi ile insanın içini kıpır kıpır eden yaz dizilerin gelmesi de gecikmedi. İlk bölümü ile ekranlara gelen bu yazın gözde dizilerinden olacağını tahmin ettiğimiz dizinin izleyenler neler söyledi şöyle bir göz atmak ister misiniz? Biz bu yazıyı hazırlarken bile gelen tepkileri çok merak ettik. Hazırsanız başlayalım. İşte Aşkın Tarifi dizi yorum ve sosyal medya tepkileri…

Aşkın Tarifi Dizi Konusu

Dizinin konusu, Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşk Tarifi olmadığını anlayacaktır. Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşk Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşk Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kanal D

Aşkın Tarifi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Aşkın Tarifi Yorum / Ekşi Sözlük

adettendir yaz dizisinin ilk bölümü izlenir diye bir bakayım dedim (evet menemen fantezisi midemi bulandırmasına rağmen yine de izleyeyim dedim)..her neyse ya senarist bile benim şu entryi girerken özendiğim kadar özenmemiş belli, kadir doğulu desen adam oynamıyor dalga geçiyor gibi..aman ne bilim birazdan almanya milli maçı var onu izlerim oh mis.

 • marsilya

menemeni soğanlı mı yemeli memeli mi yemeli?
tekerleme gibi oldu lan!

 • hattorihanzoo

ne zaman orjinal bir senaryo yazacak bu senaristler acaba başka film/dizileri kopyalamaktan başka birşey gelmiyor mu ellerinden yahu.

 • ciaociao82

saçma sapan bir dizi daha…

 • areyoucol

mis gibi dizi sevmeyen dark mark izlesin :d gına geldi artık gerizekalı dizilerinizden hangi kitle izliyo kim talep ediyo bunları yemekli dizi diye menemenli fantezilere maruz kalıyoruz şu ülkede ya

 • missperfect

omg ne kadar orjinal konulu bir dizi gerçekten senaristleri tebrik ediyorum, kimin aklına geldiyse zekasına sağlık

 • shewasfun7
Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 5]
YORUMLAR

 1. Mini dedi ki:

  Şefin asistanı neden saçını kapamıyor acaba mutfakta?

 2. Ali dedi ki:

  30 Ağustos Pazartesi,diziyi seyrettim.Naz,aşkı,yemekle tarif etti.Yanlış yaptı.Aşk ve ölçü çok farklı kavramlardır.Aşkta ölçü yoktur,tüm duygular farklı düzeylerde yaşanır.Ve son söyleyeceğim,krem karamel,içinde bulunduğu kabı ters çevirip,vurarak çıkarılmaz.Onun bıçağı vardır.Bıçakla keserek çıkarılır.