Aslı Bekiroğlu kimdir? Yetiş Zeynep Dizisi başrol

Aslı Bekiroğlu kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, oynadığı dizi ve filmler, sevgilisi, Instagram hesabı, Yetiş Zeynep dizisi Exxen, burcu gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

10.01.2021
Aslı Bekiroğlu kimdir? Yetiş Zeynep Dizisi başrol

Aslı Bekiroğlu kimdir? hayatı, biyografisi, kariyeri, yaşı, boyu, kilosu, nereli, oynadığı dizi ve filmler, sevgilisi, Instagram hesabı, Yetiş Zeynep dizisi Exxen, burcu gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

Aslı Bekiroğlu 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulun ardından İtalyan lisesinde eğitim gördü. 2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Arp bölümünde Arp ve solfej üzerine eğitim aldı. 2014 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme Diyetetik bölümünde okumaya başladı. 2015 yılında Dialog Anlatım ve İletişim ajansında profesyonel oyunculuk üzerine eğitim görmüştür.

Kariyeri

Vine adında bir sosyal paylaşım sitesinde mizah üzerine yayınladığı videolar ile tanınmaya başlamıştır. Daha önceden ise bir kaç reklam filminde de rol almıştır. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında TRT’de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde Ayça karakterini canlandırarak adım atmıştır. 2015 yılında Fox Tv’de başlayan başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın paylaştığı Adı Mutluluk dizisinde Sera Yüksel olarak yer almış daha sonra Show Tv’de yayınlanan Gülümse Yeter dizisinde de Yaseminrolünü oynamıştır. 2016’da başrollerinde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya’nın olduğu İkimizin Yerine adlı sinema filminde Ceylan karakterini canlandırarak ilk sinema filmi deneyimini de yaşamıştır. Gittikçe dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aslı Bekiroğlu 2017’de Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte Yol Arkadaşım filminde de yer almıştır.

2018 yılında bir internet platformu olan Blu Tv’de Dudullu Postası isimli absürd komedi dizisinde Betül karakteriyle yardımcı oyuncu rolünü üstlenmiştir. 2018-2020 yılları arasında ilk sezonu Star Tv’de ikinci sezonu TV8’de üçüncü sezonu ise hem Star Tv hem de Puhu Tv’de yayınlanan Jet Sosyete dizisinde Melike Şahin rolüyle yer almıştır. 2019’da Star Tv’de yer alan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna karakteriyle başrolü oynamıştır. 2021 yılında yani günümüzde ise Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN isimli internet üzerinden yayın yapan dizi-film platformunda yayınlanan Yetiş Zeynep dizisinde Zeynep’i canlandırarak başrolde yer almaktadır. 

Aslı Bekiroğlu Yaşı

25

Boyu

1,62

Aslı Bekiroğlu Kilosu

52

Burcu

Akrep

Aslı Bekiroğlu Instagram hesabı

@aslibekiro

Oynadığı dizi ve filmler

Beni Böyle Sev (dizi)

-Adı Mutluluk (dizi)

Gülümse Yeter (dizi)

İkimizin Yerine (film)

-Yol Arkadaşım (film)

-Dudullu Postası (dizi)

-Jet Sosyete (dizi)

-Benim Tatlı Yalanım (dizi)

-Yetiş Zeynep (dizi)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.