Asteroit Şehir Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

15.06.2023
Asteroit Şehir Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Asteroit Şehir (Asteroid City) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Moonrice Kingdom ve Büyük Budapeşte Oteli’nin yönetmeni Wes Anderson’un yazıp, yönettiği ve ortak yapımcılığını üstlendiği Amerikan yapımı sinema filmidir.

Birçok yıldız oyuncunun bir araya geldiği filmde, 1955’te bir Amerikan çöl kasabası olan Asteroit Şehir’de düzenlenen kongrede bir uzaylının ortaya çıkmasıyla yaşanan olaylar anlatılıyor.

Filmin kadrosunda Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton ve Adrien Brody gibi isimler yer alıyor.

Komedi ve Dram temalı bilim kurgu filmi toplam 1 saat 46 dakikadan oluşuyor. Özgün renk paleti ve sinematik sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çeken yönetmen Wes Anderson‘un yeni filmi 16 Haziran 2023’de beyaz perdedeki yerini alacak

Asteroit Şehir Filmi Konusu

Film, bilimsel bir amaç için düzenlenen programda beklenmeyen durumların meydana gelmesiyle yaşanan olayları konu ediyor. Kıdemsiz Yıldız Gözlemcileri ve Askeri Uzay Öğrencileri Kongresi, bir çöl kasabası olan Asteroid City’de, tüm ülkeden öğrencileri ve ailelerini, akademik rekabet için bir araya getireceği bir program düzenler. Ancak planlanan programda, bir uzaylının aniden ortaya çıkması dünyayı değiştiren, kaos ve kafa karışıklı yaratan beklenmedik olayların meydana gelmesini sağlar. Ordu vakit kaybetmeden şehri yasak bölge ilan eder ve tüm giriş çıkışlar yasaklanır.

Asteroit Şehir Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Moonrise Kingdom filminde rol alan Jason Schwartzman ve Yenilmezler film serisinde Black Widow karakterini canlandıran Scarlett Johansson yer alıyor. Forrest Gump, Philadelphia, Yeni Hayat, Azap Yolu, Er Ryan’ı Kurtarmak ve Yeşil Yol başta olmak üzere birçok yapımda rol alan başarılı oyuncu Tom Hanks filmde rol alıyor. Ayrıca Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Steve Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Jake Ryan, Margot Robbie,Tony Revolori ve Jeff Goldblum gibi ünlü isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Jason Schwartzman – Augie Steenbeck
Scarlett Johansson – Midge Campbell
Tom Hanks – Stanley Zak
Jeffrey Wright – General Grif Gibson
Tilda Swinton – Dr. Hickenlooper
Bryan Cranston – The Host
Edward Norton – Conrad Earp
Adrien Brody – Schubert Green
Liev Schreiber – J. J. Kellogg
Hope Davis – Sandy Borden
Steve Park – Roger Cho
Rupert Friend – Montana
Maya Hawke – June Douglas
Steve Carell – Motel Manager
Willem Dafoe – Saltzburg Keitel
Jake Ryan – Woodrow Steenbeck
Margot Robbie
Tony Revolori
Jeff Goldblum

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle