Ayak İşleri 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain

08.01.2023
Ayak İşleri 3.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain

Ayak İşleri 3.sezon 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ayak İşleri 3.sezon 4.bölüm hakkında

İlk olarak 12 Mayıs 2021‘de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayan yeni yerli internet dizisidir. Dizi, komedi aksiyon türünde yer alıyor.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu‘nun üstlendiği dizinin senaryosunu Batesmotelspro‘dan tanıdığımız Volkan Öge ve Caner Özyurtlu kaleme alıyor.

Dizinin başrollerinde ise Güven Murat Akpınar ve Çağlar Çorumlu yer alıyor. Dizide her bölüm farklı konuk oyuncular yer alacak. Sarp Akkaya, Sarp Apak ve Esra Ruşan gibi isimler dizide rol alan konuk oyuncular arasında yer aldı.

Dizi IMDb’de 8,2‘lik iyi bir puana sahip oldu.

Ayak İşleri konusu

Dizinin konusu, Aksiyon, macera, felsefe ve kahkaha… Vedat ile Evren yine iş başında! Yeni sezonda ikiliyi yine ‘aşırı önemli’ görevler bekliyor. Kemerlerinizi bağlayın, olaylara hazırlanın.

Vedat ve Evren, patrona borcunu ödeyememiş bir alacaklıyı korkutmak üzere görevlendirilir. Ancak korkutmak göreceli bir kavramdır. Korkutmanın dozu nedir? İsim vermek mi gerekir yoksa anonim bir dayak yeterli midir?

Vedat ve Evren’in bu seferki aşırı ciddi görevi patronun sevgilisi için küçük bir köpek kaçırmak. Köpek insanın dostuysa köpek kaçırmak ahlaki midir? Daha da önemlisi böyle bir görevde ahlaki davranmak gerekli midir?

Ayak İşleri oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar gibi isimler yer alıyor.

Çağlar Çorumlu – Vedat
Güven Murat Akpınar – Evren
Sarp Akkaya
Sarp Apak
Esra Ruşen

Ayak İşleri 3.sezon 3.bölüm ne zaman çıkacak?

Dizinin 3.sezon 4.bölümü 15 Ocak 2022’de Gain tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle