Ayak İşleri 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Gain

06.06.2023
Ayak İşleri 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Gain

Ayak İşleri 4.sezon ne zaman çıkacak, olacak mı, gelecek mi, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ayak İşleri 4.sezon hakkında

12 Mayıs 2021‘de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayan yeni yerli internet dizisidir. Dizi, komedi aksiyon türünde yer alıyor.

Yönetmenliğini Caner Özyurtlu‘nun üstlendiği dizinin senaryosunu Batesmotelspro‘dan tanıdığımız Volkan Öge ile dizinin yönetmeni Caner Özyurtlu kaleme alıyor.

Dizinin başrollerinde ise Güven Murat Akpınar ve Çağlar Çorumlu yer alıyor. Dizide her bölüm farklı konuk oyuncular yer alacak.

Dizinin ilk 3 sezonunu izleyen GAİN aboneleri Ayak İşleri 4.sezon ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını arıyor.

Dizinin 4.sezonu ile ilgili son gelişmeleri sizler için derledik.

Ayak işleri dizi konusu

Dizinin konusu, Aksiyon, macera, felsefe ve kahkaha… Vedat ile Evren yine iş başında! Yeni sezonda ikiliyi yine ‘aşırı önemli’ görevler bekliyor. Kemerlerinizi bağlayın, olaylara hazırlanın.

Vedat ve Evren, patrona borcunu ödeyememiş bir alacaklıyı korkutmak üzere görevlendirilir. Ancak korkutmak göreceli bir kavramdır. Korkutmanın dozu nedir? İsim vermek mi gerekir yoksa anonim bir dayak yeterli midir?

Vedat ve Evren’in bu seferki aşırı ciddi görevi patronun sevgilisi için küçük bir köpek kaçırmak. Köpek insanın dostuysa köpek kaçırmak ahlaki midir? Daha da önemlisi böyle bir görevde ahlaki davranmak gerekli midir?

Ayak İşleri oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar gibi isimler yer alıyor.

Çağlar Çorumlu – Vedat
Güven Murat Akpınar – Evren

Ayak İşleri 4.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin yayıncısı Gain dizinin 3.sezonu ile final yaptığını açıkladı. Dizi 3.sezonunun ardından final yaptı. 4.sezonu malesef olmayacak.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle