Ayak İşleri 9.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain Dizileri

Ayak İşleri 9.bölüm ne zaman çıkacak, 10.bölüm yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, Gain Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

30.05.2021
Ayak İşleri 9.bölüm ne zaman yayınlanacak? Gain Dizileri

Ayak İşleri 9.bölüm ne zaman çıkacak, 10.bölüm yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, kaç bölüm, Gain Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Mayıs 2021‘de Gain Medya tarafından yayınlanmaya başlayan yeni yerli internet dizisidir. İlk 8 bölümü yayınlanan dizi, komedi aksiyon türünde yer alıyor. Yönetmenliğini Caner Özyurtlu‘nun üstlendiği dizinin senaryosunu Batesmotelspro‘dan tanıdığımız Volkan Öge ve Caner Özyurtlu kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise Güven Murat Akpınar ve Çağlar Çorumlu yer alıyor. Dizide her bölüm farklı konuk oyuncular yer alacak. Sarp Akkaya, Sarp Apak ve Esra Ruşan gibi isimler dizide rol alan konuk oyuncular arasında yer alıyor. Dizinin yayınlanan bölümünü izleyen Gain abonelerinin aklında soru ise Ayak İşleri 9.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu oldu.

Ayak İşleri konusu

Dizinin konusu,

1.bölüm: Vedat ve Evren, patrona borcunu ödeyememiş bir alacaklıyı korkutmak üzere görevlendirilir. Ancak korkutmak göreceli bir kavramdır. Korkutmanın dozu nedir? İsim vermek mi gerekir yoksa anonim bir dayak yeterli midir?

2.bölüm: Vedat ve Evren’in bu seferki aşırı ciddi görevi patronun sevgilisi için küçük bir köpek kaçırmak. Köpek insanın dostuysa köpek kaçırmak ahlaki midir? Daha da önemlisi böyle bir görevde ahlaki davranmak gerekli midir?

3.bölüm: Vedat ve Evren bu kez, Vedat’ın yakın arkadaşı olan Kenan’a yardım etmek üzere yola düşerler. Aşkı uğruna başı derde giren Kenan’ı koruyacak ve onun sahipsiz olmadığını göstereceklerdir. Fakat bu görevde acaba onlara kim sahip çıkacaktır?

  1. bölüm: Vedat ve Evren bu kez çekimlerine başlanacak bir filmin ismini değiştirmekle görevlendirilir. Yönetmeni ikna etmek için karşısına çıktıklarında, ortalık tam bir film setine döner.
  2. bölüm: Bu bölümde Vedat ve Evren, Yasemin Hanım’ı falcıya götürmekle görevlendirilmiştir. Gözünün içine içine bakıp her şeyi bilen falcı karşısında, fala inanmayan Vedat ve Evren falsız kalabilecekler mi?
  3. bölüm: Vedat, Evren ve Yasemin Hanım bu kez kendilerini arabada bilmedikleri bir düşmandan kaçarken bulurlar. Acaba aksiyon filmlerinde gördükleri gerçek hayatta işlerine yarayacak mı, yoksa Vedat’ın içgüdüleri filmleri aratmayacak mı?
  4. bölüm: Vedat ve Evren, Sermet Bey’in sevgilisinin erkek kardeşinin sorununu çözmek için bir apartmana girerler. Ancak kendilerini bir anda, birbiriyle hiç alakası olmayan sakinlerin, birbirinden garip dertlerinin konuşulduğu bir apartman toplantısında bulurlar.
  5. bölüm: Vedat, Evren ve tüm ekip, patron Sermet Bey’in talebi üzerine bir kaynaşma yemeğinde toplanırlar. Vedat’ın duygu yüklü anlamsız konuşması, ekibin kaynaşması derken felaketi çekmek bu ekibin olmazsa olmazı…

Ayak İşleri oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar gibi isimler yer alıyor.

Çağlar Çorumlu – Vedat
Güven Murat Akpınar – Evren
Sarp Akkaya
Sarp Apak
Esra Ruşen

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle