Aynasız Haluk Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Aynasız Haluk Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

01.05.2022
Aynasız Haluk Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Aynasız Haluk filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, imdb, 2022, fragman, nerede çekildi, başrolü, yönetmeni, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Han Medya Yapım’ın sahibi Tolgahan Sayışman’ın yapımcı kimliği ile çektiği ilk sinema filmidir. Senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Bülent İşbilen oturuyor. Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı filmin çekimleri Antalya ve İstanbul’da yapıldı.

Toplam 1 saat 40 dakikadan oluşan Polisiye – Komedi türündeki film CGV Mars Dağıtım aracılığıyla 29 Nisan’da vizyona girecek.

Aynasız Haluk Filmi Konusu

Komiser Haluk, karısı oğlunu da alıp kendisini terk ettikten sonra hayatla tüm bağını kopararak kendisini mesleğine adar. Suçluları yakalamayı takıntı haline getiren Haluk, bu süreçte kuralları yok sayar. Bu yüzden emniyette Aynasız olarak bilinir. Ona bu lakabı takmalarının bir diğer nedeni de kendisini geri planda tutup, bakımsız, kilo almış bir hale gelmesidir. İnsanlar onu uyarsa da söylenenlere aldırış etmeyen Haluk’un hayatı, uzun zamandır peşinde olduğu suç çetesini çökertmek için eline bir fırsat geçmesiyle bambaşka bir hal alır. Haluk’un çeteyi yakalayabilmesi için ülkenin en ünlü yıldızlarından biri olması gerekir. Ancak bunu yapmak o kadar da kolay olmayacaktır.

Aynasız Haluk Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda son yıllarda Siyah İnci, Şampiyon ve Şeref Sözü dizilerinde yer almış olan Tolgahan Sayışman ve usta oyuncu Erdal Özyağcılar yer alıyor. Ayrıca Algı Eke, Öznur Serçeler, Sarp Bozkurt, Burak Serdar Sanal, Mehmet Bozdogan, Çagla Boz, Aslihan Karalar, Barbaros Dikmen, Sera Tokdemir gibi başarılı isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Tolgahan Sayışman – Haluk / Efehan

Erdal Özyağcılar – Emniyet Müdürü Yücel

Algı Eke – Aslı

Sarp Bozkurt – Zafer

Öznur Serçeler – Defne

Mehmet Bozdoğan – Murat

Burak Serdar Şanal – Ahmet

Çagla Boz – Arzu

Barbaros Dikmen – Adnan

Aslihan Karalar

Sera Tokdemir – Meral

Film Fragmanı

Ne Zaman Vizyona Girecek?

Merakla beklenen Polisiye Komedi filmi Aynasız Haluk 29 Nisan 2022’de vizyona girecek.

Aynasız Haluk Film Yorumları

filmi cekenlerin tanidiklari haric gideceklerin sebeplerini merak ettigim filmdir

return of the kedi

Kore filmi çakması ile yine huzurlarinizda bir Türk
yapımı

GÜNCE GÜNCE

Küfretmeyi espri sanan, komedi anlayışı… Sevdiğim oyuncular olmasına ragmen asla gitmeyeceğim ve de yeteri ilgiyi görmesini istemeyeceğim film…. Berbat ötesi

abdullah kul.

Bu içeriklerimizi de sevebilirsiniz;

Nuh’un Gemisi Cudi’de 2 Film (2022) Konusu | Oyuncuları 

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR