Aynen Aynen 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Aynen Aynen 3. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Aynen Aynen dizisi 3. Sezonu ne zaman gelecek? Sorusu sıkça aranıyor. Aynen Aynen 3.sezon, kaç bölüm, ne zaman yayınlanacak, blutv, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, 3. Sezon var mı, Aynen Aynen devam edecek mi? Gibi sorularınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz!

Aynen Aynen, youtube’da yayın macerasına başlayan ve kısa sürede burada elde ettiği başarı ile Türkiye’nin önemli dijital yayın platformlarından biri olan Blutv’ye transfer olmuştu. Blutv’de yayınlanan 2.sezonunun ardından 3.sezonunun ne zaman yayınlanacağı sorusu seyircileri tarafından merak edilmeye başlandı. Yayıncı Blutv’den konu ile ilgili henüz net bir açıklama yok. Ancak, Aynen Aynen dizisi ile ilgili 3.sezonu hakkında bazı fikirlerimiz var.

Blutv’de 7 bölüm yayınlandı

İlk 7 bölümü Youtube’da yayınlanan ve kısa sürede elde ettiği seyirci kitlesi ile kısa sürede Blutv’ye transfer olan Aynen Aynen 2.sezon  7. Bölümünün ardından sezon finali yaptı. Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın rol aldığı internet dizisinde özellikle iki genç sevgilinin yaşadıkları ve birbirleri üzerinden yapmak istedikleri şeylerin dışavurumunu bize kara bir komedi ile anlatan dizi kısa sürede çok sevildi ve beğenildi. 17 Ekim 2019’dan  itibaren Blutv’de yayınlanmaya başlayan dizi, 2.sezon adı altında Blutv’de yayınlanmaya başlamıştı. Kısa bölümlerden oluşan Aynen Aynen Blutv’de yayınlanan 7. Bölümünün ardından sezon finali yaptığını açıklamıştı. Elbette ki bunun birkaç nedeni var.

Aynen Aynen’in Emir’i Uraz Kaygılaroğlu oldukça yoğun

Uraz Kaygılaroğlu, son aylarda oldukça yoğun bir biçimde hem sinema hem de televizyonda sık sık karşımıza çıkıyor. Kaygılaroğlu sinemada son olarak Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmler filminde yer almasının ardından bu kez de Eltiler’in Savaşı filmi ile beyaz perdede yer alacak. Bununla birlikte Star Tv’de yayınlanmaya başlanan Sefirin Kızı adlı dizide rol almaya başlayan yakışıklı oyuncunun Aynen Aynen dizisi için programı oldukça yoğun görünüyor. Dizinin çekimlerine ara verilmesinin bir nedeninin bu olduğu belirtiliyor.

Aynen Aynen 3.sezon ne zaman çıkacak?

Aynen Aynen dizisinin 3.sezonu ile ilgili yayıncı Blutv’den beklenen açıklama geldi. Aynen Aynen 3.sezonu ile 16 Ocak’ta geri dönüyor.

https://twitter.com/BluTV/status/1209428506892877824
Aynen Aynen dizi incelemesi için tıklayın
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.