Baptiste Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon - Yorum Güncel

Baptiste Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Baptiste dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 3.sezon olacak mı, The Missing spinn off dizisi, IMDb puanı, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Baptiste Dizi | Konusu | Oyuncuları | 3.sezon

Baptiste dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, eleştirisi, 3.sezon olacak mı, The Missing spinn off dizisi, IMDb puanı, BBC Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Şubat 2019’da BBC One tarafından yayınlanmaya başlayan Birleşik Krallık yapımı dizidir. Toplam 2 sezon ve 12 bölümden oluşan dizi, suç, gram ve gerilim türünde yer alıyor. The Missing dizisinin spin-off dizisi olarak tasarlanan dizi, Koronavirüs pandemisi sonrası yaşanan bütçe sıkıntısı nedeniyle yayıncı BBC tarafından iptal edildi. Dizinin yönetmenliğini Börkur Sigþórsson, Jan Matthys ve Thomas Napper gibi isimler üstlenirken, senaryosunu Harry Williams, Jack Williams, Kelly Jones ve Catherine Moulton gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tchéky Karyo, Tom Hollander, Jessica Raine, Clare Calbraith, Talisa Garcia ve Trystan Gravelle gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 8 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 7,3‘lük puana sahip oldu.

Baptiste konusu

Dizinin konusu, Mercurial dedektifi Julien Baptiste, eşiyle birlikte Amsterdam’da tatildeyken, eski kız arkadaşı Amsterdam Polis Şefi’nin soruşturmasına yardımcı olur. Julien Baptiste beyin tümörü ameliyatı olduktan sonra eskisi gibi adam olmadığını iddia eder. Eski patronu, Hollanda Polisinin Amsterdam’da 15 yaşındaki kayıp bir köle seks işçisini aramasına yardım etmesi için onu ikna eder. Araştırırken kayıp kızın amcası Edward Stratton ile tanışır. Edward’da her şey göründüğü gibi değildir ve dizide ayrıca suç geçmişi olan Kim Vogel ve programın başında bir kurbanı öldürüp parçaladığı görülen Rumen uyruklu Constantin de tanıtılmaktadır.

Baptiste oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tchéky Karyo, Tom Hollander, Jessica Raine, Clare Calbraith, Talisa Garcia ve Trystan Gravelle gibi isimler yer alıyor.

Tchéky Karyo – Julien Baptiste
Tom Hollander – Edward Stratton
Jessica Raine – Genevieve Taylor
Clare Calbraith – Clare
Talisa Garcia – Kim Vogel
Trystan Gravelle – Greg
Anastasia Hille – Celia Baptiste
Anna Próchniak – Natalie Rose
Barbara Sarafian – Martha Horchner
Alec Secăreanu – Constantin
Nicholas Woodeson – Peter
Boris Van Severen – Niels Horchner
Fiona Shaw – Emma Chambers
Gabriella Hámori – Kamilla Agoston

Baptiste 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi Koronavirüs pandemisi sürecinde bütçe yetersizliği nedeniyle yayıncı BBC tarafından iptal edildi.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.