Barbarians Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Barbarians (Barbaren) Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 2.sezon, karakterleri, 2020, Netflix dizileri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

07.10.2020
Barbarians Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Barbarians (Barbaren) Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 2.sezon, karakterleri, 2020, Netflix dizileri, IMDb, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Netflix Almanya yapımı savaş temalı yeni Netflix orjinal içeriğidir. ‘Barbarians’ adı ile de bilinen dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşacak. Dizinin kadrosunda Gaetano Aronica, Bence Ferenczi, Jeanne Goursaud, Tibor Milos Krisko, Jeremy Miliker ve Laurence Rupp gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Barbara Eder ve Steve Saint Leger üstlenecek. Aksiyon, Macera ve Drama türünde yer alan dizi, Macaristan’da çekildi. Dizi 23 Ekim 2020’de Netflix‘te yayınlanmaya başlayacak.

Barbarians Konusu

Dizinin konusu, MS 9. yüzyılda Germen savaşçıların, Roma İmparatorluğu’nun kuzeye doğru ilerlemesini durdurduğu ünlü Teutoburg Ormanı savaşı, dizinin odak noktası olacak. Bu denli kritik bir savaçta üç farklı kişinin hayatları savaşın sonucu ile iç içe geçmiştir. Çerusker kabilesinin şefi Segimer, yeni vali Varus’un artan talepleri karşısında öfkeye kapılır. Gizli âşıklar Thusnelda ve Folkwin, Roma’ya sembolik bir darbe vurur. Sancağın çalınmasının yol açtığı kriz, Romalı subay Ari’nin hem babası Segimer hem de çocukluk arkadaşları Folkwin ve Thusnelda ile yeniden bir araya gelmesini sağlar. Ari, Varus’un emriyle Folkwin’i bulup öldürmekle görevli askerlere kumandanlık eder. Folkwin’in başkaldırısı ise hem ailesini hem de köyünü tehlikeye atar. Ari, Çeruskerlerle ilişkili yeni görevini kabullenir. Ancak sadakatindeki çatlak Vanus’un tahmininden daha derindir. Thusnelda ve Folkwin rakip bir kabileye yardım eder. Ari ve Thusnelda siyasi bir evlilik yapar ve parçalanmış Cermen kabileleri birleştirmeye başlar. Öldüğü sanılan Folkwin ise aslında esir edilmiştir. Ari, Varus’u ve üç Roma lejyonunu Teutoburg Ormanı’na çeker ve burada yaşananlar tarihe geçer. Thusnelda ittifakı korumak için kanlı bir fedakârlıkta bulunur.

Barbarians Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Gaetano Aronica, Bence Ferenczi, Jeanne Goursaud, Tibor Milos Krisko, Jeremy Miliker ve Laurence Rupp gibi isimler yer alıyor

Gaetano Aronica – Varus
Bence Ferenczi – Berulf Buddy
Jeanne Goursaud – Thusnelda
Tibor Milos Krisko – Berulf Buddy
Jeremy Miliker – Ansgar
Laurence Rupp – Arminius
David Schütter – Folkwin Wolfspeer
Bernhard Schütz – Segestes
Eva Verena Müller – Irmina
Sergej Onopko – Hadgan
Florian Schmidtke – Talio
Nicki von Tempelhoff – Segimer
Matthias Weidenhöfer – Golmad
Marlon Boess – Luco

László Demény – Claudius

Barbarians ne zaman yayınlanacak?

Dizi 23 Ekim 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanıyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle