Bayi Toplantısı (Film) İlk Bakış: Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Bayi Toplantısı (Film) İlk Bakış: Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Vizyon Tarihi

26.11.2019
Bayi Toplantısı (Film) İlk Bakış: Konusu, Oyuncuları, Fragmanı, Vizyon Tarihi

Çekimleri tamamlanan ve ilk fragmanı yayınlanan bir BKM ilmi Bayi Toplantısı film ne zaman vizyona girecek soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Bayi Toplantısı filmi oyuncuları, kadorsu, yönetmeni, çekim yerleri,  fragmanı, Onur Buldu, nerede çekildi? Gibi sorularınızın yanıtı yorumguncel.com’da

Ekimleri tamamlanan film Bayi Toplantısı milyonları güldürmek için geliyor. Bir çok önemli ve başarılı ismin yer aldığı film Bayi Toplantısı hakkında merak ettiğiniz her şey yazımızda.

Bayi Toplantısı filminin Senaristi: İbrahim Büyükak

Bayi Toplantısı film ekibi

BKM’nin sevilen yüzü İbrahim Büyükak’ın senaryosunu yazdığı film Bayi Toplantısı’nın yaz aylarında çekimlerine başlanmıştı. Daha önce Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım 2 gibi birçok komedi filminin senaristi ,İbrahim Büyükak ve Yönetmeni Bedran Güzel’den gülme garantili yeni ir film daha geliyor. Çekimleri tamamlanan filmde birçok sevilen isim yer alıyor.

Bayi Toplantısı Filmi Konusu

Başrollerini Onur Buldu ve Doğu Demirkol’un üstlendiği Bayi Toplantısı filminden ilk fragman yayınlandı. Filmde Bayi Toplantısı için Anadolu’dan İstanbul’a gelen üç beyaz eşya satıcısının üç gününe tanık olacağız. Karmaşa dolu bir üç gün geçirecek olan bu üçlü Namık, Sadık ve Adem ekibi hayatlarının en sıkıntılı dönemlerini yaşarken yolları bir bayi toplantısı ile birleşir. Beklenmedik bir anda kendilerini çılgın bir soygun planı içinde bulan ekip kurtulmak için birbirlerine güvenmek zorundadır. Bu küçük üç esnafın çılgın hikayesi hepimizi çok eğlendirecek.

Bayi Toplantısı Oyuncuları

Televizyon ekranlarından tanıdığımız birçok isimin yer aldığı bu filmin oyuncu kadrosu hayli renkli. Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi ile tanıdığımız İbrahim Büyükak filmin senaristliğini üstleniyor. Filmin başrollerinde Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür programının samimi yüzü Onur Buldu ve Cinayet Süsü filminin aranan ismi Doğu Demirkol yer alıyor. Onlara yine Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden Büşra Pekin eşlik ediyor. Filmde ayrıca Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’den Safa Sarı, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış, Gamze Karaduman, Deniz Hamzaoğlu gibi isimlerde yer alıyor.

Bayi Toplantısı Film Ne Zaman Vizyona Girecek?

Bayi Toplantısı eğlenceli fragmanının ardından ne zaman yayınlanacak sorusu merak konusu haline geldi. Birçok renkli isimin yer aldığı bu komedi filminin vizyon tarihi ise 21 Şubat!

Bayi Toplantısı Film Fragmanı (Teaser)

YORUMLAR