Be Together (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri - Yorum Güncel

Be Together (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Be Together (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Mydramalist puanı, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

01.10.2021
Be Together (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Be Together (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, Mydramalist puanı, Chinese drama 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

28 Temmuz 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 35 bölümden oluşan dizi, 4 Ağustos 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. iQiyi, Tencent Video ve Youku tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor. Haftada 3 bölüm olarak yayınlanan dizi, romantik, aile ve dram türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sun Yi, Vin Zhang, Ma Li, Bella Du, Zhang Wen ve Li Bo Wen gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Cui Lang üstlenirken, senaryosunu Yuan Shuai kaleme aldı. Dizi Mydramalist‘te 7,2‘lik puana sahip olabildi.

Be Together konusu

Dizinin konusu, Hikaye, otuzlarına yaklaşan, birbirlerini destekleyen ve birbirlerinin büyümesine ve değişimine tanık olan dört kadının etrafında dönüyor. Xia Yan, Han Shuang, Zhao Xiao Lei ve Xiang Nan üniversiteden beri yakın arkadaşlardır. Mezun olduktan sonra, dördü aynı şehirde yaşıyor ve çalışıyor. Xia Yan, insanların yaşama şeklini değiştirebilecek kaliteli bir uygulama yaratmayı hedefliyor. Mezun olduktan sonra bilişim sektörüne girer.ve çalışkanlığıyla SG Organizasyon’un proje temsilcilerinden biri olur. Ayrıca bir dizi çalkantılı ilişkiden sonra gerçek aşkı kazanır. Zengin bir aileden gelen Han Shuang, tasarımcı olma hayallerini gerçekleştirmek için konfor alanından çıkmaya karar verir. En alttan başlar ve bir tasarım mobilya mağazasında yarı zamanlı çalışır. O ve doktor Ma Ke, çeşitli mücadelelerden sonra bir çift olurlar. Zhao Xiao Lei geleneksel bir aileden geliyor. Düğün töreninden bir gün önce erkek arkadaşı ondan ayrıldı. Ailesinin teşvikiyle, sonunda ilişkisinin gölgesinden çıkar ve güvenini yeniden kazanır. Xiang Nan, sakin ve mantıklı görünen ama aslında kapalı bir kalbi olan bir doktordur. Bir gün, hayata olan inancını yeniden kazanmasına yardımcı olan bir kazayla karşılaştı.

Be Together oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sun Yi, Vin Zhang, Ma Li, Bella Du, Zhang Wen ve Li Bo Wen gibi isimler yer alıyor.

Sun Yi – Xia Yan
Vin Zhang – Xu Cheng Yi
Ma Li – Han Shuang
Bella Du – Zhao Xiao Lei
Zhang Wen – Xiang Nan
Li Bo Wen – Ma Ke
Tu Song Yan – Fei Tian Ming
Liu You Chang – Huo Kai
Fingal Fu – Lin Hao
An Ge – Zhao Xiao Jun

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.