Belalı Tanık (The Family) Film Konusu | Oyuncular | Yorumları - Yorum Güncel

Belalı Tanık (The Family) Film Konusu | Oyuncular | Yorumları

19.01.2022
Belalı Tanık (The Family) Film Konusu | Oyuncular | Yorumları

Belalı Tanık (Malavita: The Family) filmi konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, film yorumları, beyaz tv, izle, fragman, yönetmen gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

The Family, Fransız sinemacı Luc Besson‘un karakomik türündeki ilk filmi olup 2013 ABD ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Filmde ölüm tehditleri ardından tanık koruma programında yaşamaya başlayan deli dolu bir ailenin yaşadıklarını konu ediliyor. Filmin yönetmeni Luc Besson ile Michael Caleo filmin senaryosunu kaleme aldı. Film usta oyuncu Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Ricardo Cordero ve Dianna Agron gibi yıldız isimleri de bir araya getiriyor. Çekimleri Paris Fransa’da yapılan film Malavita – The Family isimleri ile de bilinir.

İlk kez 27 Ekim 2013 yılında sinema perdesinde yer bulan kara komedi türündeki film toplamda 1 saat 51 dakikadan oluşuyor. Film izleyenlerinden 6,3 imdb puanı topladı.

Belalı Tanık Filmi Konusu

Manzoni ailesi kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanan bir aileden gelmektedir. Ölüm tehditleri ile sıkça karşılaşan aile polise sığınır ve tanık koruma programına dahil edilirler. Artık Black soyadı ile Fransa’nın Normandy bölgesinde yaşamalıdırlar. Yeni taşındıkları yere alışmakta zorluk çeken ailede anne Maggie kasaba merkezini talan ederken çocuklar da okulda terör estirmeye başlar. Manzoni ailesini beladan uzak tutma görevine atanan Ajan Stansfield’ın görevi bir hayli zor olacaktır.

Belalı Tanık Filmi Oyuncuları

ilm usta oyuncu Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Ricardo Cordero ve Dianna Agron gibi yıldız isimleri de bir araya getiriyor.

Karakterleri

Robert De Niro – Fred Blake / Giovanni Manzoni
Michelle Pfeiffer – Maggie Blake
Dianna Agron – Belle Blake
John D’Leo – Warren Blake
Tommy Lee Jones – Robert Stansfield
Jimmy Palumbo – Di Cicco
Domenick Lombardozzi – Caputo
Stan Carp – Don Luchese
Vincent Pastore – Fat Willy
Jon Freda – Rocco
Michael J. Panichelli Jr. – Billy the Bug
Paul Borghese – Albert

Film Fragmanı

Belalı Tanık Film Yorumları / Ekşi Sözlük

komedi-suç fimlerinde leblebi gibi adam ölmemesi lazım. o zaman ne gülebiliyorsun ne gerilebiliyorsun. de niro uzun zamandır sallapati oynuyor, tommy lee iyice zombiye dönmüş ama yine de sıkmıyor.

  • ed gein jr

vizyona yeni giren filmlerin imdb puanları ilk birkaç ay genelde yüksek oluyor. sitenin devamlı kullanıcıları bunu bilir. ha işte bu film daha vizyona gireli 2 ay olmadı ve puanı an itibariyle 6,3. yani ilerleyen aylarda bu filmde 5 küsürlü puanlara düşecektir mutlaka.

  • corradosoprano

filmi zaten başından çekilmez ve itici kılan robert de niro dışında diğer aile bireylerinin abartılı resmedilişi. karşımızda elle tutulur bir luc besson, de niro filmi beklerken bir the incredibles görmek seyirciyi tatmin etmiyor haliyle. yine de yaşanılan en büyük hayal kırıklığı bu değil elbet.

  • the beyond

açıkçası arkadaşların yukarıda bahsettiği gibi bir film olduğunu düşünmüyorum. ama çok iyi de diyemiyorum. şu aralar film yokluğunda sıkılmadan vakit geçirilebilecek çerezlik film olmuş.

  • champions vinly

yeni akım hollywood filmlerinden. iyi başlayan seyirciyi yakalayan ve sonuna kadar belki bir şey olur diye izleten dandik final sahnesiyle üzen bir film.

  • schopenhauer

tatlı, eğlencelik, vakit geçirmelik bir film. müzikleri ile daha da eğlenceli hale gelmiş.

  • scholastic oscillator

luc besson sinemasında mekân sıkıntısı olduğunu düşündüren film. fransa’da amerikalı aile, market sahnesi ve diğer filmleriyle yapılacak bir mini karşılaştırma, meraklısına konu hakkında daha iyi fikir verebilir kanaatindeyim.

  • burnun kapiya kisilsin

Genç Ölürüz Film Konusu | Oyuncular | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.