Beni Çok Sev Film Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Beni Çok Sev Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

Beni Çok Sev Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

Beni Çok Sev film, Netflix, konusu, (Love Me Instead), oyuncuları, yorumları, ekşi, imdb, izle, Netflix izle, 2021, Sarp Akkaya, Netflix yeni Türk filmi, nasıl izlenir, yönetmeni, senaryo, nerede çekildi, 2 olacak mı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix‘in yeni Türk yapımlarından biri olan Beni Çok Sev suç ve dram türünde hikayesi ile kütüphanedeki yerini aldı. Yönetmen koltuğunda 7.koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin‘in oturduğu filmin senaryosunu da Öztekin hazırladı. 19 Kasım 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayan filmin başrollerinde Ercan Kesal, Sarp Akkaya, Songül Öden, Füsun Demirel, Aleyna Özgeçen, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi bilindik isimler yer aldı.

Konya’da gardiyan olarak çalışan Sedat’ın bir mahkumu memleketine götürüp getirme çabasını işleyen film, dram türünün güzel bir örneği olarak karşımızda olacak. Love Me Instead ismi ile platformda yer alan film izleyenlerinden şimdiden 7,2 imdb puanı topladı. (Filmin güncel imdb puanı için tıklayınız.) O3 Medya imzasını taşıyan yapım toplamda 2 saat 4 dakikadan oluşuyor.

Beni Çok Sev Filmi Konusu

Konya’da gardiyan olarak çalışan Sedat (Ercan Kesal) Musa’yı (Sarp Akkaya) memleketine götürmekle görevlendirilir. 14 yıldır hapis hayatı yaşayan Musa memleketine döndüğünde uzun bir süre sonra karısı, annesi ve kızını görür. Ancak kızı artık ondan uzaklaşmıştır. Kızı ile bir gün geçiren Musa çok geçmeden annesinden sakladığı sırları öğrenir. Kızım diyerek sarıldığı Yonca aslında onun kızı değildir. Kızının uzun zaman önce öldürüldüğünü öğrenen Musa gerçeklerin peşine düşer.

Beni Çok Sev Filmi Oyuncu Kadrosu

Yakın zamanda Çukur dizisinin babası olarak izlediğimiz Ercan Kesal’ı bu kez bir gardiyan olarak Sedat karakteri ile izliyoruz. Filmde usta isime Şeref Bey isimli Exxen dizisinin ardından uzun süredir göremediğimiz Songül Öden, Sarp Akkaya, Füsun Demirel, Aleyna Özgeçen, Güner Özkul ve Ushan Çakır gibi bilindik isimler eşlik ediyor.

Karakterler

Sarp Akkaya – Musa
Songül Öden – Nuriye
Ercan Kesal – Sedat
Aleyna Özgeçen – Yonca / Leyla
Füsun Demirel – Nebahat
Sinan Arslan – Haluk
Ali Seçkiner Alıcı – Apo

Film Fragmanı

Hellbound Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR