Benim Şahane Hayatım Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix Yorum Güncel

Benim Şahane Hayatım Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

28.02.2022
Benim Şahane Hayatım Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Benim Şahane Hayatım film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

28 Şubat 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Polonya orijinal içeriğidir. Toplam 1 saat 39 dakikadan oluşan film, Komedi, dram ve romantik türünde yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Lukasz Grzegorsek üstlenirken, senaryosunu da Lukasz Grzegorsek kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska, Paweł Kruszelnicki ve Jakub Zając gibi isimler yer alıyor.

Filmin orijinal adı: Moje wspaniale zycie

Film IMDb‘de 6,1‘lik puana sahip oldu.

Benim Şahane Hayatım konusu

Filmin konusu, Evliliğinde mutsuz olan bir kadın, isimsiz bir şantajcının onun sırrını ifşa etmesini önlemeye çalışırken farklı kuşaklardan aile üyelerini bir arada tutmak için uğraşır.

Sevecen bir kız, rahat bir anne, popüler bir öğretmen, birlikte at çalabileceğiniz bir eş – Joanna bu gerçek hayattaki rollerin her birini mükemmel bir şekilde oynuyor. Ve hiçbirinde uzun süre kendisi gibi hissetmiyor. Bu yüzden kimseyle paylaşmadığı bir sırrı olan çifte bir hayat sürüyor. Çünkü eğer biri öğrenirse, onun dünyasında çok “harika” görünen her şeyin sonu gelecekti. Artık iyi bir kız olmak istemeyen bir kadının hikayesi. Ama cesareti isyan etmeye, evliliği sarsmaya, itibarını kaybetmeye ve gerçekten umursadığı şeyin peşinden gitmeye yeterli mi?

Benim Şahane Hayatım oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz, Małgorzata Zajączkowska, Paweł Kruszelnicki ve Jakub Zając gibi isimler yer alıyor.

Agata Buzek – Joanna
Jacek Braciak – Witek Lisiecki
Adam Woronowicz – Maciek
Małgorzata Zajączkowska – Grandma
Paweł Kruszelnicki – Jan
Jakub Zając – Adam
Wiktoria Wolańska – Karina
Leon Grzegorzek – Leos
Karolina Bruchnicka – Lehçe öğretmeni
Julia Kuzka – Monkey
Marta Scislowicz – Doktor
Grzegorz Stepniak – Koç

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR