Berceste Şeber kimdir? Bein Sports yorumcusu - Yorum Güncel

Berceste Şeber kimdir? Bein Sports yorumcusu

29.12.2021
Berceste Şeber kimdir? Bein Sports yorumcusu

Berceste Şeber kimdir, hayatı, kariyeri, biyografisi, nereli, kaç yaşında, boy kilo, bein sports yorumcusu, instagram hesabı, evli mi gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

1993 doğumlu olan Şeber , Saint Benoit Fransız Lisesi’nden sonra Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Eğitimi sırasında birçok hastane ve klinikte aktif olarak görev almıştır. Innavation Hub’da Spor Psikolojisi üzerine olan eğitimi devam etmektedir. Şeber şuanda hem bireysel hem de kurumsal birlikteliklerle çalışma hayatını sürdürmektedir. Babası pilot annesi turizmci olan Şeber toplamda 25 ülke 52 şehir gezmiştir. Gitmek istediği şehirlerin listesini yapıp yeni rotasını ona göre oluşturmaktadır. Yakın üç dört tane arkadaşı olan Şeber tüm seyahetlerini onlarla birlikte yaptığını bir röportajında belirtmiştir. Gezi macerası daha çok küçük yaşındayken ailesiyle gittiği New York şehrinde başlamıştı. O zaman hayalini kurduğu tek şey saatlerce uçmak ve sürekli farklı yerler görüp keşfetmek olmuştu. İş hayatının esnekliği sayesinde bu kadar seyahet etme imkanı olan Şeber , hayatının her boş anını gezerek değerlendirmektedir.

Kariyeri

2017 yılında Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır. Lisans ve yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi’nde yapmıştır. Şeber milli ve olimpik seviyede birçok sporcuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Şeber, Red Bull sporcularının spor psikoloğu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Campaign, Deplase dergilerinde uzman görüşüyle yazılar yazmaktadır.

Berceste Şeber Nereli

İstanbul

Berceste Şeber Yaşı

28

Boyu

1.70

Berceste Şeber Kilosu

55

Instagram hesabı

@bercesteseber

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.