Berlin Dizi Yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

25.12.2023
Berlin Dizi Yorumları (Ekşi Sözlük ve Sosyal Medya)

Berlin Dizi Yorumları, incelemesi, eleştirisi, değerlendirmesi, Ekşi Sözlük entryleri, Sosyal Medya Tepkileri, analizi, yorum, twitter yorumları gibi aramalarınıza yorumguncel.com

La Casa de Papel dizisinin efsane olan karakteri Berlin, bu kez solo bir dizi olarak karşımıza çıktı. Orijinal dizinin bitmesinin ardından tek bir karaktere odaklanan dizi, yine Alex Pina’nın eseri. Dizi ile ilgili yorumlar ve sosyal medya tepkileri de merakla bekleniyor. Biz de Netflix’in yeni dizisi ile ilgili ekşi sözlük entrylerini ve sosyal medya yorumlarını sizler için derledik.

Berlin Dizi Yorumları (Sosyal Medya)

Berlin Dizi Yorum (Ekşi Sözlük)

la casa de papel beklentisi olmadan izlenirse keyif verebilecek dizi… orijinal dilinde izlenmeli. soygun dışındaki planlarının romantik paris lezzeti de güzel. jenerik müziği yine nefis. her şeyi de mantığa ve gerçeğe bağlayıp eleştiri kasmasak? kilo ile içerik sunan netflix’te bulmuşuz işte tadını çıkaralım.

  • gopiyantra

ilk üç bölüm tam bir hayalkırıklığı. sonradan toparlıyor. la casa de papel’de gizem vardi, her karakter özel olarak işlenmişti, intikam gibi güzel bir çıkış kaynağı vardı, her tür duygusal çatışma vardı. burada hiçbiri yok.

  • alimcgraw
  1. bölüm 25 dk dayandım kapattım , berlin son 2 sezonda yoktun ama kapris yapma sana ayrı dizi çekeceğiz denmiş öyle sallamasyon bişey yapmışlar
  • moscowrus

tabii ki de (bkz: le casa de papel)’in başarısı kadar beklenti yapmadan izleyince güzel aslında. koskoca çelik kasada kutunun yere düşmesini duyan adamın, şerit testere ile kesilen kasayı duymaması gibi kısımları mantığa oturtmaya çalışmadan izlemenizi tavsiye ederim. ayrıca güzel türkiyemin reklamını kara para aklama ile elin ispanyoluna bile duyurdukları için (bkz: eylül öztürk)’e ve diğer kan emicilere teşekkürler.

  • pullbiberr

bizim milyon milyar euroların dolarların nerelere gittiğine atıf yapmış la casa de papelin spin-off’u.
günde bir iki bölüm izlemelik çerez dizi.

  • elepelek

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle