Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

29.04.2022
Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, 7.sezon var mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm hakkında

Breaking Bad‘in en sevilen karakterlerinin yer aldığı dizi, Breaking Bad sonrası oldukça ilgi çekici bir hale gelmişti. Spin-off dizisi olarak ortaya çıkan yapım, Breaking Bad’in sezon sayısını geçerek 6.sezon onayı almayı başarmıştı. 2020 yılı itibari ile toplam 5 sezon ve 50 bölümü bulunuyor. Her sezon 10 bölümden oluşan yapım, 6.sezonda 13 bölüm olacak. Dizi bu sezonu ile birlikte ekranlara veda edecek.

Dizinin 6.sezonun yayınlanan ilk 3 bölm izleyen diziseverler Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusuna yanıt arıyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde.. Ama önce gelin dizi ile ilgili kısaca detaylara göz atalım..

Better Call Saul konusu

Dizinin konusu, dizi, düzenbaz avukat Saul Goodman’ın Walter White öncesi maceralarını anlatıyor. ünlü avukat Jimmy McGill’in yani takma adı ile Saul’un Walter White (Bryan Cranston) ve Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile tanışmasından önceki avukatlık kariyerini ele alıyor.

Maddi sıkıntılar çeken Jimmy (Bob Odenkirk) hayatını abisi ile geçirmek zorundadır. Bir yandan Zaman zaman Jimmy yani Saul’un gençlik yıllarını izlediğimiz dizide Breaking Bad’in mahkemeden uzak durmak için her yolu deneyen avukatı henüz o kadar da kurnaz değildir. Saul Goodman’dan önce Jimmy McGill’di. Ve Jimmy’yi ararsanız, başınız büyük belada. “Breaking Bad”den öncesini anlatan dizi, küçük çaplı avukat Jimmy McGill’in Walter White’ın ahlaki açıdan meydan okuyan avukatı Saul Goodman’a dönüşmesini konu alıyor.

Better Call Saul oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Bob Odenkirk – Jimmy McGill / Saul Goodman
Jonathan Banks – Mike Ehrmantraut
Rhea Seehorn – Kim Wexler
Patrick Fabian – Howard Hamlin
Michael Mando – Nacho Varga
Michael McKean – Chuck McGill
Giancarlo Esposito – Gus Fring

Better Call Saul 6.sezon 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 6.sezon 4.bölümü 2 Mayıs 2022’de AMC tarafından ABD’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR