Bigbug Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Bigbug Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

11.02.2022
Bigbug Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bigbug film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

11 Şubat 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix Fransa yapımı filmidir. Toplam 1 saat 51 dakikadan oluşan film, komedi ve bilim-kurgu türünde yer alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Stéphane De Groodt, Claude Perron, Youssef Hajdi, Claire Chust ve François Levantal gibi isimler yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Jean-Pierre Jeunet üstlenirken, senaryosunu Jean-Pierre Jeunet kaleme aldı.

Netflix’in uzun süredir beklenen yapımları arasında yer alıyordu. Film Fransa’nın başkenti Paris’te çekildi.

13 Milyon Euro’luk bütçe ile çekilen filmin orijinal dili de Fransızca’dır.

Bigbug konusu

Filmin konusu, 2045’e gelindiğinde insanlar çoğu işi yapay zekâya devretmiştir. Robotlar isyan edince Alice’in android’leri nostalji kokan evin kapılarını koruma amaçlı olarak kilitler.

2045’de yapay zeka her yerde. Öyle ki insanlık, en gizli ve en kötü bile olsa, her ihtiyacını ve her arzusunu karşılamak için ona güveniyor. Sakin bir yerleşim bölgesinde, dört yerli robot aniden efendilerini kendi evlerinde rehin almaya karar verir. Birbirine kenetlenmiş, pek de karışmamış bir aile, araya giren bir komşu ve onun girişimci seks robotu, giderek artan histerik bir atmosferde birbirlerine katlanmak zorunda kalıyorlar. Dışarıda ise son nesil androidler olan Yonyx yönetimi ele geçirmeye çalışıyor. Tehdit yaklaştıkça insanlar başka yerlere bakıyor, kıskanıyor ve ev robotlarının şaşkın bakışları altında birbirlerini parçalıyorlar. Belki de ruhu olan ya da olmayan robotlardır.

Bigbug oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Elsa Zylberstein, Isabelle Nanty, Stéphane De Groodt, Claude Perron, Youssef Hajdi, Claire Chust ve François Levantal gibi isimler yer alıyor.

Elsa Zylberstein
Isabelle Nanty
Stéphane De Groodt
Claude Perron
Youssef Hajdi
Claire Chust
François Levantal
Alban Lenoir
André Dussollier
Marysole Fertard
Hélie Thonnat

Fragmanı

Film Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR