Biohackers 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix - Yorum Güncel

Biohackers 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Biohackers 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

10.07.2021
Biohackers 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

Biohackers 3.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Biohackers 3.sezon hakkında

20 Ağustos 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan dizi, kısa sürede Türkiye’de büyük beğeni topladı. Dizinin oyuncu kadrosunda Luna Wedler, Thomas Prenn, Adrian Julius Tillmann, Jessica Schwarz, Zeynep Bozbay, Caro Cult, Eleonore Daniel gibi isimler yer alıyor. Dizinin yaratıcılığını Christian Ditter üstlenirken, senaryosunu Tanja Bubbel, Nikolaus Schulz-Dornburg ve Joanna Thalmann gibi isimler kaleme aldı. Dizinin yönetmenliğini ise Christian Ditter ve Tim Trachte kaleme aldı. Yapım 9 Temmuz 2021 itibari ile 2.sezonu ile geri döndü. IMDb‘de 7 bine yakın kişi tarafından oylanan dizi 6,8‘lik puana sahip oldu.

2.sezonu izleyen seyircilerin aklında ise tek soru oluştu. Biohackers 3.sezon olacak mı? Bu soru ile ilgili ilk bilgileri sizler için yazdık.

Biohackers konusu

Dizinin konusu, Bir tıp öğrencisi, Almanya’nın en iyi üniversitelerinden birine girer. Ama asıl amacı, bir aile trajedisi ile bir profesörü birbirine bağlayan komployu açığa çıkarmaktır. Mia Akerlund, Freiburg Üniversitesi’nde tıp okuyan bir öğrencidir ve burada yetenekli bir biyoloji öğrencisi olan Jasper ve biraz garip oda arkadaşı Niklas ile tanışır. Biyolojik saldırı teknolojisiyle çok ilgileniyor ve yasadışı genetik deneyler dünyasına dahil oluyor. Mia ayrıca erkek kardeşinin ölüm nedenini araştırmaya çalışıyor. Yanlış ellere düşen çığır açan biyolojik saldırı araştırma sonuçlarını öğrendiğinde, Mia, arkadaşlarını korumaya mı yoksa kardeşinin intikamını almaya mı karar vermelidir.

Biohackers oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Luna Wedler, Thomas Prenn, Adrian Julius Tillmann, Jessica Schwarz, Zeynep Bozbay, Caro Cult, Eleonore Daniel gibi isimler yer alıyor.

Biohackers 3.sezon olacak mı?

Netflix Almanya yapımı olan dizi ilk sezonunun yayınlanmasının üzerinden 1 yıl geçmeden 2.sezonu ile 9 Temmuz 2021’de seyircisi ile buluştu. Dizinin 2.sezon izlenme sayısının ardından 3.sezon onayı alıp almadığı belli olacaktır. Önümüzdeki aylarda dizinin akıbetini öğrenmiş oluruz. Şimdilik dizinin devam edip etmeyeceği ile ilgili net bir bilgi malesef bulunmuyor.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 12 Average: 4.3]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.