Bir Harry Potter Dizisi ‘Fantastic Beasts: A Natural History’ Geliyor! - Yorum Güncel

Bir Harry Potter Dizisi ‘Fantastic Beasts: A Natural History’ Geliyor!

12.01.2020
Bir Harry Potter Dizisi ‘Fantastic Beasts: A Natural History’ Geliyor!

Harry Potter hayranlarına bir müjde! Uzun süredir film, kitap gibi haberleri ile gündeme gelen Büyücülük Dünyası (Wizarding World) evreninden bu kez Harry Potter dizi müjdesi geldi. BBC ve Warner Bros. İşbirliği ile geliştirilecek olan projenin Fantastic Beasts: A Natural History ismiyle duyuruldu. Efsaneleşen film serisi olan Harry Potter dünyasında geçecek olan projenin bir belgesel dizi olacağı söylendi.

Uzun zamandır haberleri çıkan ancak bir türlü gerçekleşmeyen dizi projesi sonunda gerçek oldu. BBC One kanalında ekranlara gelecek olan dizi, J.K. Rowling’in Fantastik Canavarlar’ı (Fantastic Beasts) ve onların büyülü dünyasını keşfetmeyik odak noktası olarak alacak.

Toplamda 5 filmden oluşması beklenen Fantastik Canavarlar’ın şimdilerde 3. Filmi için çalışmaları sürüyor. Yeni film hakkında haber bekleyen Büyücüler Dünyası severlerine bu kez yeni haber Warnes Bros. ‘dan geldi. Fantastik Canavarlar film serisini de keşfedebileceğimiz bir dizi de olacak olan Fantastic Beasts: A Natural History aynı zamanda gerçek hayattan hayvanları ve mitolojik canlılar ile olan bağını da ele alacak.

Harry Potter Dizi | Fantastic Beasts: A Natural History Dizisi Hakkında

Harry Potter hayranlarını sevindiren dizi projesi hakkında henüz çok fazla bir bilgi yok. Dizi kaç bölümden oluşacak? Ne zaman yayınlanacak? Gibi sorular henüz yanıt bulmuş değil. Ancak BBC kanalında ekrana gelecek olan dizinin sunuculuğunu İngiliz komedyen olarak bilinen Stephen Fry’nin yapacağı konuşuluyor. Dizi hakkındaki bir diğer detay ise BBC kanalında yayınlanan Natural History Unit arşivlerinin Fantastik Canavarlar (Fantastic Beasts) filminde kesitler olacak kullanılacak.

Warner Bros. Entertainment UK Başkanı Josh Berger, Doğal Tarih Müzesi ve İngiltere’nin ikonik kurumlarından BBC Natural History Unit ile birlikte bir proje üretmenin heyecanlı olacağını söyledi. Berger, hem Büyücülük Dünyası hayranlarının hem de dünya doğasına tutkun olanların gelecek yapımdan keyif almasını umuyor.

Bonus *Fantastik Canavarlar ( Fantastic Beasts) 3 filminin senaryosu bu evrenin asıl sahibi J.K Rowling tarafından yeniden yazıldı. Brezilya’da geçeceği söylenen filmin 12 Kasım 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Jude Law ve John Malkovich’li The New Pope Dizisi | Konusu – Oyuncuları – Ne Zaman

War of the Worlds Dizisi | Konusu – Oyuncuları – 2.Sezon

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.