Bir Katilin İfadeleri Jeffrey Dahmer Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

12.10.2022
Bir Katilin İfadeleri Jeffrey Dahmer Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Bir Katilin İfadeleri Jeffrey Dahmer belgesel dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi hakkında

7 Ekim 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal belgesel içeriğidir. Toplam 3 bölümden oluşan belgeselin yönetmenliğini Joe Berlinger üstleniyor.

Belgeselin orijinal adı: Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

Suç ve biyografi türündeki belgeselde olaylarla ilgisi olan bir çok isim de konuk oluyor.

Belgesel dizi IMDb‘de 7,4‘lük puana sahip oldu.

Bir Katilin İfadeleri Jeffrey Dahmer konusu

Belgesel dizinin konusu, Seri katil Jeffrey Dahmer, her şeyi açıkça anlattığı röportajlarda dehşet verici suçlarını itiraf ediyor ve hastalıklı bir zihnin karanlığına ışık tutuyor.

  1. Şeytanı Anlamak

Avukatlar, uzmanlar ve gazeteciler, Jeffrey Dahmer’ın 1991’de nasıl tutuklandığını anlatıyor ve sonunda itiraf ettiği korkunç cinayetlerin nasıl başladığının izini sürüyor.

  1. Resmini Çekebilir miyim?

Dahmer, 1980’lerin sonunda kurbanlarını Milwaukee’deki gey barlardan bulma alışkanlığı geliştirirken gerçek dürtülerini çevresindekilerden saklıyordu.

  1. Kötü mü, Akıl Hastası mı?

Dahmer’ın duruşması, polis teşkilatı ve adalet hakkında tartışmalı soruları gündeme getirdi. Dahmer’ın işlediği cinayetlerin yankıları günümüzde bile hâlâ sürüyor.

Fragmanı

https://youtu.be/tfG5PeWbkiw
YORUMLAR

canlı tv izle