Bir Konuşabilse Filmi Konusu Oyuncuları – Netflix

17.04.2024
Bir Konuşabilse Filmi Konusu Oyuncuları – Netflix

Bir Konuşabilse filmi, konusu, oyuncuları, karakterler, imdb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

“Seslendirilen Rüzgarlar” (Lost in Translation), 2003 yapımı bir film ve başrollerinde Bill Murray ve Scarlett Johansson yer alıyor. Film, Sofia Coppola tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.

Film IMDb’de 500 bine yakın oy aldı ve 7,7’lik puana sahip oldu.

Bir Konuşabilse konusu

Orta yaşı çoktan geçmiş, evli ve çocuklu Amerikalı aktör Bob bir reklam çekimi için Japonya’ya gelir. Tokyo’da kaldığı otelde bir başka Amerikalı ile, fotoğrafçı kocasının peşinden buraya gelmiş olan sevimli ama ciddi Charlotte ile tanışır. Dillerine ve kültürlerine uzak oldukları bu insanların ülkesinde fazlasıyla yabancı olan ve iletişimsizlik denizinde boğulan bu iki yabancı, bir Tokyo haftasonunda birdenbire yakınlaşacaktırlar.

Bir Konuşabilse Oyuncular ve Karakterleri:

  1. Bill Murray – Bob Harris: Filmdeki baş karakter. Harris, Amerikalı bir aktördür ve Japonya’da bir reklam çekimi için bulunmaktadır. Orada, genç bir kadın olan Charlotte ile karşılaşır ve aralarında sıra dışı bir dostluk başlar.
  2. Scarlett Johansson – Charlotte: Filmdeki diğer baş karakter. Charlotte, genç bir Amerikalı kadındır. Eşi John ile birlikte Tokyo’ya seyahat eder. Bob ile tanıştığında, ikisi de yalnızlık ve içsel sorgulamalarla boğuşan kişiler olarak birbirlerini bulurlar.
  3. Giovanni Ribisi – John: Charlotte’un eşi olan John, Tokyo’da bir fotoğraf çekimi için bulunmaktadır. Ancak işi ile ilgilenirken, Charlotte ile arasında duygusal bir kopukluk yaşanmaktadır.
  4. Anna Faris – Kelly: Filmdeki yan karakterlerden biri olan Kelly, Bob ile Japonya’da bir televizyon programı çekimi sırasında tanışır. Kelly, ünlü bir Amerikalı aktristtir ve Bob’un dikkatini çeker.
  5. Fumihiro Hayashi – Charlie Brown: Charlie Brown, Bob’un Japonya’da reklam çekimindeki iş ortağıdır. Japonca konuşan birisi olarak, Bob’un iletişim kurmasına yardımcı olur.

Bu oyuncuların performansları, filmi izleyenler tarafından genellikle övgüyle karşılanmıştır. Bill Murray ve Scarlett Johansson özellikle filmdeki duygusal derinliği ve karakterlerin iç dünyalarını başarılı bir şekilde yansıtmalarıyla takdir edilmiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle